Oyun Gündem

MXGP Motocross 2021 Çıktı

Geliştirici Milestone’un MXGP 2021’i tüm platformlarda yayınlandı ve buna ek olarak, şık kirli yarış oyununun daha fazlasını sergileyen yeni bir fragman yayınlandı. MXGP 2021, resmi FIM Motokros Dünya Şampiyonası serisindeki en son giriştir ve şu anda Steam üzerinden PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S ve PC’de mevcuttur.

Oyun Hakkında:

  • KARİYER

Kaskınızı takın, motosikletinize atlayın ve MXGP şampiyonluk unvanını elde edin. Kendi takımınızı oluşturun veya resmi takıma katılın. Yeni kariyer modunda MX2 kategorisiyle başlayacaksınız. Sonuçlarınız ilerlemenizi ve takımlar ve sponsorlarla olan mevcut sözleşmeleri etkileyecektir.

  • MAKSİMUM GERÇEKLİK

MXGP 2021 o kadar gerçekçi ki, 2021 sezonu için resmi MXGP ve MX2 bisikletleri ve ekiplerinin yanı sıra 40 motokros sürücüsü ile gerçek yarışla karıştırılabilir. Ayrıca bu sezonun sponsorları, dekorasyonları ve pistleri de sizlerin kullanımına açık olacak.

Ayrıca sizin için geçmişten üç efsanevi parça hazırladık:

Ottobiano (İtalya), Ernee (Fransa) ve Leon (Meksika).

MXGP 2021 ile gerçek bir motosiklet kullandığınızı hissedeceksiniz!

  • YOL EDİTÖRÜ

Pist düzenleyici ile hayallerinizi gerçekleştirin ve hayal gücünüzü özgür bırakın: arazi türünü seçin, bir parkur oluşturun ve istediğiniz gibi özelleştirin. Kreasyonlarınızı çevrimiçi paylaşın ve diğer oyuncular tarafından oluşturulan parçaları indirin.

  • SONSUZ KİŞİSELLEŞTİRME

Oyunda mevcut 100’den fazla gerçek marka ile bisikletler ve motokros sporcuları için kişiselleştirme seçenekleri sınırsız! Motokros tarihine damgasını vur!

  • OYUN ALANI 2.0

Yeni Oyun Alanı modu, yeni manzaraları keşfetmenize ve yarış becerilerinizi geliştirmenize olanak tanır. Waypoint modunda kontrol noktaları yerleştirerek bir rota oluşturun ve arkadaşlarınızla çevrimiçi rekabet edin.

  • ÇOK OYUNCULU MOD

Çevrimiçi yarış yeni zirvelere çıkıyor: Özel pistlerde yarış. Yarış Direktörü Modunda kendi etkinliklerinizi yaratın ve diğer oyuncularla etkileşime geçin. Yeni bir meydan okumaya hazır mısınız?

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?