HaberlerOyun Gündem

Mortal Kombat 1’in Live-Action Fragmanı 1993’ün İkonik TV Spotuna Bir Saygı Duruşu.

MORTAL KOMBAAAT!

Mortal Kombat 1’in 19 Eylül’deki çıkış tarihi öncesinde, geliştirici NetherRealm Studios 1993 tarihli ikonik TV reklamına saygı duruşunda bulunan yeni bir Live Action fragman yayınladı.

”It’s In Our Blood” başlıklı yeni fragmanda aktör ve emekli profesyonel güreşçi Dave Bautista, bir şehirde toplumun her kesiminden bir grup insanı bir araya getirerek içlerindeki savaşçıları kucaklamaya teşvik ediyor. Fragmanın ilginç yanı, Bautista’nın rolünün, daha önce Ateş Tanrısı olarak hizmet ettiği yeni bir evren kurduğunu öğrendiğimiz Mortal Kombat karakteri Liu Kang’ın rolüne benzemesi.

Reklam, 1993 yılında orijinal Mortal Kombat’ın konsol lansmanını tanıtmak için yayınlanan Mortal Monday reklamına aşina olanlar için geçmişe doğru harika bir yolculuk niteliğinde. Serinin uzun süreli hayranları ikonik “MORTAL KOMBAAAT” çığlığını içeren bu reklamı keyifle hatırlamakta.

Mortal Kombat’ın ortak yaratıcısı Ed Boon, “Orijinal Mortal Monday reklamı, ev oyun sistemleri için oyun yapma yolculuğumuzun başlangıcını işaret ediyordu” dedi. “En yeni oyunumuz Mortal Kombat 1’i piyasaya sürmeye hazırlanırken Mortal Kombat tarihinin böylesine unutulmaz bir anına saygı duruşunda bulunmak harika.”

Mortal Kombat önümüzdeki ay PC, PS5, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch’e geliyor.

1993 Yapımı ‘Mortal Monday’ reklam filmine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir