NintendoOyun GündemPC
Trend

Monster Hunter Stories 2: Bütün Kraliyet Canavarları

Kraliyet Canavarlarını bulmak ve yumurtalarını toplamak isteyen Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin oyuncuları için faydalı bir rehber hazırladık.

3DS oyununun devamı niteliğinde olan Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin  nihayet yayınlandı ve hayranlara serideki canavar etkileşimleri hakkında yepyeni bir bakış açısı kazandırdı. Monster Hunter Stories 2’deki uzun canavar listesinin en başında Kraliyet Canavarları olarak bilinen özel bir güçlü düşman sınıfı var. Bu güçlü canavarlar inanılmaz derecede nadirdir ve öldürülmesi zordur. Bununla birlikte, oyuncular onları yenmeyi başarır ve Monstie yumurtalarından birini kaparsa, canavarı yumurtadan çıkarıp takımlarına ekleyebilirler.

Bu canavarlar oyunun herhangi bir yerinde görünebilir. Bu yüzden, bu canavarları mümkün olan en kısa sürede bulmak isteyen Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin oyuncuları için olası tüm konumlarını listeleyen bir kılavuz hazırladık.

Monster Hunter Stories 2: Tüm Royal Monster Konumları

Tigrex

Tigrex üç olası yerde ortaya çıkabilir. Ancak oyuncular, Harzgai Tepesi’ndeki İç Katavan Karakolu yakınında Tigrex’i bulma konusunda en fazla şansa sahip olacaklar. Tigrex yakınlarda Basarios Kayalıkları’nda uyuyacak ve avcılara yaklaşır yaklaşmaz saldıracak.

Monoblos

Hayranların Tigrex’i bulduğu yere yakın, bu sefer batıya, Harzgai Kayalık Tepesi’ne doğru seyahat edin ve Monoblos Kraliyet Canavarı görünmelidir.

Gammoth

Gammoth Royal Monster, Loloska’da Woodland Catavan Outpost’un yakınında yer almaktadır. Gammoth’un tam ortasında uyuduğu büyük bir açıklık olmalı.

Zinogre

Zinogre’yi bulmak için avcılar Loloska’daki dağdan aşağı, Lavina Glacial Peaks Katavan Karakolu’na doğru tırmanmalıdır. Zinogre sonunda yol boyunca hayranlar için ortaya çıkmalı.

Brute Tigrex

Brute Tigrex Kraliyet Canavarı, Lamure’de Sadona Barrens Katavan Karakolu’nun yakınında doğar. Brute Tigrex yakınlarda, göz önünde uyuyor olmalı.

White Monoblos

Son Kraliyet Canavarı için White Monoblos’da Lamure Pit’te görünmelidir. Oyuncular, Jalma Highlands Catavan Outpost’tan kuzeye seyahat ederek hızlıca ulaşabilirler.

Ne yazık ki, onları bulmak biraz kolay olsa da, Kraliyet Canavarlarının birçoğunun avcıları tek vuruşta öldürebilecek hareketleri var. Bu nedenle avcıların savaşlara iyi donanımlı gelmeleri ve zayıflıklarını önceden bilmeleri gerekecektir.

Gitme yöntemi, özel tekniklerini kullanmalarını engellemek için her zaman parçalarını kırmaktır. Ve eğer oyuncular Monstie Yumurtalarını almakla ilgileniyorlarsa, savaştan çekilmelerini sağlamak için Hunterpedia’daki savaş gereksinimlerine bakmaları gerekecek.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu