NintendoOyun GündemPC

Monster Hunter Rise PC’ye Çıkıyor

Monster Hunter Rise 2022 Yılında PC ile Buluşacak

Yapımcı Ryozo Tsujimoto’ya göre, Nintendo Switch oyunu Monster Hunter Rise’ın sonunda PC’ye geleceğini duyurdu. Monster Hunter serisinin en son oyunu 26 Mart’ta Switch’te çıkacak olsa da Tsujimoto, IGN Japan’a verdiği bir röportajda PC oyuncularının 2022’nin başlarında oyunu oynayacaklarını söyledi.

Tsujimoto, “Monster Hunter Rise’ın PC versiyonu için çok sayıda talep aldık ve bu nedenle 2022’nin başlarında yayınlamayı hedeflediğimiz PC için bir versiyon geliştirmeye karar verdik” dedi. “Oyun hala geliştirme aşamasında, bu yüzden doğru zamanda daha ayrıntılı bilgiler paylaşmak istiyorum.”

Monster Hunter Rise, Switch’in versiyonu göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanıyor. PC sürümüne çevrilmesi çok zor olacak gibi. Ancak Rise’ın yapımına verilen özen dikkat çekici.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir