DonanımOyun Gündem

Microsoft Windows 10 için Son Dakika Güncellemesi Geldi

Microsoft, Windows 10 işletim sistemi için, ayda bir kez çıkan geleneksel “Salı güncellemesinden” birkaç gün sonra gelen, sıra dışı bir güncelleme yayınladı.

İsteğe bağlı toplu güncelleştirme KB5004327, Windows 10 bilgisayarlarına bir Xbox Game Pass oyunu yüklemeye veya açmaya çalışırken Oyun Hizmetleri için Microsoft Mağazası sayfasına yönlendirilen ücretli Xbox Game Pass kullanıcıları tarafından bildirilen bir sorunu giderir. (0x80073D26 veya 0x8007139F) hatası.

Microsoft, Windows 10’un 20H1, 20H2 ve 21H1 sürümlerini çalıştıran “az sayıda” cihazı etkileyen bir sorun belirledi ve ardından sorun için bir düzeltme yayınladı.

Sıra dışı güncelleme KB5004327 otomatik olarak yüklenmez, güncellemeyi yüklemek için güncelleme kontrolünü Windows Update (Windows Update) aracılığıyla manuel olarak çalıştırmanız gerekiyor.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu