ModlarOyun GündemPC
Trend

Microsoft Flight Simulator 2020 İçin En İyi Modlar

Yeni nesil görsellerin ve sanal dünyasının keşif için sağladığı şaşırtıcı oyun Microsoft Flight Simulator 2020, herkesin oynaması gereken bir deneyim. Bununla birlikte, temel oyunu daha da etkileyici bir şeye dönüştürmek için çalışmakta olan mod oluşturma topluluğu sayesinde eğlence ve oyundan alınan keyif daha da artabilir. Microsoft Flight Simulator 2020 oyununun mağazası, yeni uçaklar ve havaalanları gibi topluluktan profesyonelce hazırlanmış içerik satın alma seçeneği sunarken, uçuş simülasyonu için birçok mükemmel geleneksel mod mevcut. Yükleyebileceğiniz ve kullanabileceğiniz en iyi modlardan birkaçını sizler için bir araya getirdik.

İstanbul Projesi

Microsoft Flight Simulator için İstanbul’a 80’den fazla 3D model ekleyen manzara paketi. Istanbul Scenery Project ile Kız Kulesi, Ortaköy Camii, Galata Kulesi, Vodafone Arena, Haydarpaşa dahil birçok köprü, AVM, iş merkezi, gökdelenler, camiiler ve daha fazlası ekleniyor.

KURULUM DETAYLARI İÇİN: https://discord.gg/SAPWzf2Rgk

LİNK: https://www.nexusmods.com/microsoftflightsimulator/mods/106

Megapack X Livery Modu

Bu kapsamlı tasarım koleksiyonu, oyunun yalnızca Deluxe ve Premium Deluxe sürümlerinde bulunan modeller de dahil olmak üzere, oyundaki her uçak için özel yapım dış tasarım işleri içerir. Bu mod kurulumu en basit modlardan biridir.

KURULUM DETAYLARI İÇİN: https://discord.gg/SAPWzf2Rgk

LİNK: https://pack.liveriesmegapack.com/LiveriesMegaPackVersion12Patch.zip

Tropik Fırtına Modu

Bu mod, pilotların oyundaki mevcut hava durumu kontrolleriyle uğraşmaya gerek kalmadan tam olarak istedikleri hava durumu senaryolarını kolayca çevirmelerine olanak tanır. Gerçek hayatta gerçekleşmesini beklemenize gerek kalmadan tropik bir fırtınada uçmayı deneyimleyebileceksiniz. Diğer ön ayarlar arasında Blizzard, Freezing Rain ve Desert Heat bulunur.

KURULUM DETAYLARI İÇİN: https://discord.gg/SAPWzf2Rgk

LİNK: https://www.nexusmods.com/microsoftflightsimulator/mods/80

AI Trafik Görünümü Modu

Microsoft Flight Simulator oynarken daha fazla etkileşim kurmanın en kolay yollarından biri, dünya çapındaki çeşitli havalimanlarındaki iniş ve kalkışların daha gerçekçi görünmesini sağlamaktır. Bunu AI Traffic Liveries moduyla yapabilirsiniz.

KURULUM DETAYLARI İÇİN: https://discord.gg/SAPWzf2Rgk

LİNK: https://www.nexusmods.com/microsoftflightsimulator/mods/24

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu