Oyun Gündem

Metroidvania Oyunu Afterimage Duyuruldu

Geliştirici Aurogon Shanghai, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için elle çizilmiş 2D Metroidvania oyunu Afterimage’ı duyurdu. Oyun, 2022’nin sonlarında çıkış yapacak.

Afterimage, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Korece, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Japonca ve Çince (Geleneksel ve Basitleştirilmiş) alt yazı dil seçeneklerinin yanı sıra İngilizce, Japonca ve Çince (Basitleştirilmiş) seslendirmeleri destekleyecek.

Aurogon Shanghai baş yapımcısı Michael Yang bir basın açıklamasında oyun için şunları söyledi: “Engardin dünyası sihir ve gizemle dolu. Afterimage’i sizlere duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Oyun 2022’nin sonlarında PC ve konsollara gelmeye hazırlanıyor. Daha fazla bilgi paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Afterimage’deki diyarın gizli sırlarını ortaya çıkarın. Yol boyunca gizemli ve devasa varlıklar ile tanışarak antik bir metropolün muhteşem manzaralarını ve kalıntılarını keşfedin. Bu muhteşem 2D elle çizilmiş dünyanın heyecan verici macerası sizi bekliyor.

Steam sayfası

https://store.steampowered.com/app/1701520/Afterimage/

Fragman videoları

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?