Oyun Gündem

Meifumado PC ve Konsollar İçin Duyuruldu

Old Bit Studio, Japon esintili kıyamet sonrası bir dünyada geçen bir RPG olan Meifumado’yu PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu. 400.000 $ ‘lık Kickstarter bağış toplama kampanyası başlatıldı.

Meifumado, Japon esintili bir kıyamet sonrası açık dünyada geçen bir aksiyon rol yapma oyunudur. Derin bir savaş sistemine ve RPG unsurlarına güçlü bir şekilde odaklanarak, oyuncunun oyun boyunca yaptığınız seçimlere bağlı olarak hikayenin gidişatını ve sonunu değiştirmesine izin verir.

Hikayenin ana konusu, yıkıcı bir küresel savaşın ardından harabeye dönen Yamatai adlı büyük bir adanın kontrolü için birkaç rakip grup arasındaki bir savaştır. Oyuncu bir taraf seçecek ve Yamatai ülkesinin geleceğini ve sakinlerinin hayatlarını şekillendirmede kilit bir rol oynayacak.

Oyunun temel özellikleri:

  • Çoklu dövüş stilleri, özel saldırılar/yetenekler, ikincil silahlar ve çeşitli silah türleri sunan derin dövüş sistemi.
  • Çeşitli savaş dışı beceriler: zanaatkarlık, avcılık, hırsızlık.
  • Çeşitli yapılandırılmış metroidvania seviyelerine bölünmüş, birçok farklı türden konumlardan oluşan, küresel bir savaş tarafından yok edilen devasa, ayrıntılı bir açık dünyanın keşfi; her birinin kendine özgü ortamı ve atmosferi vardır.
  • RPG unsurlarına çok dikkat edilir: sonuçları olan seçim, oyuncunun eylemlerine bağlı olarak çoklu sonlar, oyuncunun katılabileceği kendi ideolojilerine sahip gruplar.
  • Tamamlamanın birden çok yolu olan anlatısal yan görevler.
  • Çok sayıda yan aktivite: karavanları korumak veya baskın yapmak, dövüş turnuvalarına katılmak, kumar oynamak.
  • Pürüzsüz animasyon ile son derece ayrıntılı, güzel piksel sanatı

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?