Oyun Gündem

Mass Effect: Legendary Edition Xbox Game Pass Ultimate’e mi Geliyor?

Bu yılın başlarında Electronic Arts , orijinal üçlemedeki üç Mass Effect oyununun güncellenmiş bir koleksiyonu olan Mass Effect: Legendary Edition’ı piyasaya sürdü . Görünüşe göre EA, Mass Effect: Legendary Edition’ı daha fazla oyuncuya sunmayı umuyor gibi görünüyor, çünkü üçlemenin Xbox Game Pass’e eklenebileceğini ima eden kanıtlar ortaya çıktı.

Mass Effect: Legendary Edition , kod adı Rosebud olan Microsoft Store’a eklendi . Rosebud, geçmişte Microsoft’un Electronic Arts ile ortaklığının bir parçası olarak platformda sunulan Xbox Game Pass oyunlarına atıfta bulunmak için kullanılan kod adıdır. Mass Effect: Legendary Edition’ın EA Play hizmeti aracılığıyla Xbox Game Pass’e indirilebileceği anlamına geliyor. EA, Mass Effect: Legendary Edition’ı EA Play aracılığıyla kullanıma sunacak ve ardından Xbox Game Pass aboneleri istedikleri gibi oynayabilecek.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir