Oyun Gündem

Marvel’s Wolverine 2024 Sonbaharında Piyasaya Sürülmesi Hedefleniyor

PlayStation ve Insomniac Games’in Wolverine’inin +15 Yaş dereceli bir oyun olacağı ve 2024 Sonbaharında piyasaya sürülmesinin hedeflendiği bildirildi.

GiantBomb’un Game Mess Mornings programının son bölümünde konuşan Jeff Grubb, Marvel’s Wolverine’in olgun için +15 Yaş olarak derecelendirileceğini ve 2024 Sonbaharında piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Grubb’a göre Marvel’s Wolverine, Spider-Man 2’den bir yıl sonra 2024 Sonbaharında piyasaya sürülmeyi hedefliyor. Bununla birlikte, Insomniac’ın dahili olarak 2025 çıkış tarihini tartıştığını ve bu noktada işlerin taşa oturmadığını öne sürdüğünü de sözlerine ekledi. Grubb ayrıca Insomniac’ın “+15 Yaş” derecelendirmesini hedeflediğini, bunun da ESRB’ye göre olgunluk derecelendirmesi için M anlamına geldiğini iddia etti. Ayrıca oyunun Fox’un X-Men filmleriyle herhangi bir bağ kurmaktan kaçınacağını belirtti.

Grubb ayrıca Marvel’s Wolverine’de muhtemelen Respawn’ın Star Wars Jedi Fallen Order’a gençlere yönelik +13 Yaş derecelendirmesi nedeniyle dahil edemediği insan parçalama özelliğinin yer alacağını belirterek oyunla ilgili bazı ayrıntıları açıkladı. Ayrıca, oyunun açık bir dünyaya sahip olmayacağını ve muhtemelen God of War’a benzer şekilde seviye tasarımına yarı açık / geniş doğrusal bir yaklaşım benimseyeceğini söyledi.

Marvel’s Wolverine şu anda PS5 için Insomniac Games ve PlayStation tarafından Marvel Games işbirliğiyle geliştiriliyor.

Kaynak
twistedvoxel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir