Oyun GündemRehberTümü

Marvel’s Spider-Man’de Günün Saati Nasıl Değiştirilir?

Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man, uğursuz bir komplonun ortasında genç Peter Parker’ın hikayesini takip ediyor.

Marvel’s Spider-Man, Mister Negative’in Spider-Man’in geçmişinden birkaç düşmanla takım oluşturduğunu görür ve Peter’ı onları yakalayabilecek ve düzeni yeniden sağlayabilecek tek kahraman yapar. Şehirdeki barış ve sukut geri döndüğünde; şehri keşfederken belirli ayrıcalıklar verilecek, günün saatini değiştirmek en iyi olanlardan biri olacak.

Bütün Araştırma İstasyonlarının Kilidini Açın

“Harry’nin Tutkusu Projesi”ni tamamladıktan sonra, oyuncular New York’a dağılmış çok sayıda Araştırma İstasyonuna erişim kazanacak. Bu Araştırma İstasyonlarının hepsini bulup verilen bütün yan görevleri tamamladıktan sonra günün saatini değiştirme seçeneği sizi bekliyor olacak.

Ana Hikayeyi Tamamlayın

Günün saati hikaye boyunca düzenli olarak değişecek, ancak havanın nasıl değişeceğine karar verme yeteneği ancak oyun hikayesi tamamen bittikten sonra açılacak.  Oyuncular öncelikle hikayeye odaklanırsa Marvel’s Spider-Man’i bitirmek için kabaca 17 saat gerekir, ancak oyunu tamamen bitirmek yaklaşık 34 saat alabilir. 34 saat sonunda ise, günün saatini değiştirme seçeneği kullanılabilir hale gelecek.

Günün Saatini Değiştirme

Bütün oyun bittikten sonra araştırma istasyonuna dönerek günün saatini değiştirebileceksiniz. Tesise girişte masanın sağ tarafında küçük bir dokunmatik ekran olacak. Oyuncunun seçebileceği farklı zamanların bir listesini ortaya çıkarırken, erişildiğinde günün geçerli saatini de gösterecektir.

Gün“Gün”ün seçilmesi, New York’un yavaş yavaş güneş ışığı tarafından yutulduğu bir yükleme ekranı başlatacaktır.
Gün batımı“Günbatımı” seçeneği, gökyüzünün bir zamanlar parlak olan bir günün sonunu simgeleyen koyu mavi bir ton aldığını görür.
Gece“Gece”, yolu aydınlatmak için yalnızca yapay şehir ışıklarının kaldığı karanlık bir New York üzerinde yükselen ayı sergiliyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir