Öne ÇıkanlarOyun GündemTürkçe Yamalar

Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama Yayımlandı

Sevilen süper kahraman oyunlarından biri olan Spider-man Remastered için Türkçe yama modu çıktı.

Oyun Hakkında:

Marvel iş birliği ile Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Nixxes Software tarafından PC’ye optimize edilen PC için Marvel’s Spider-Man Remastered, Marvel’ın New York şehrindeki büyük suçlarla ve simgesel kötü karakterlerle savaşan, deneyimli bir Peter Parker’ı tanıtıyor. Aynı zamanda Marvel’ın New York şehrinin kaderini omuzlarında taşıyan Peter, karmakarışık kişisel hayatı ile kariyerini dengede tutmak için mücadele ediyor.

Daha da muhteşem olun
Simgesel Marvel kötü karakterleri New York şehrini tehdit edince, Peter Parker ile Spider-Man’in dünyaları çarpışır. Peter’ın şehri ve sevdiklerini kurtarması için ayaklarının üzerinde durması ve daha da muhteşem olması gerekiyor.

Spider-Man gibi hissedin
Maske ardında geçen sekiz yılın ardından, Peter Parker artık suçla savaşmakta bir usta olmuştur. Doğaçlama dövüşler, dinamik ve akrobatik hareketler, şehirde akıcı gezinme ve çevresel etkileşimler ile çok daha deneyimli bir Spider-Man’in tüm gücünü hissedin.

Dünyalar çarpışıyor
Peter Parker ile Spider-Man’in dünyaları, aksiyon dolu orijinal bir hikâyede çarpışıyor. Bu yeni Spider-Man evreninde, Peter ve Spider-Man’in hayatlarındaki simgesel karakterler, tanıdık yüzlerin özgün rollerde yer alması ile yeniden tasvir edildi.

Marvel’ın New York şehri sizin oyun alanınız
New York, Marvel’s Spider-Man ile hayat buluyor. Hayat dolu mahallelerde ağ atarak gezinin ve Marvel ile Manhattan’ın simgesel mekânlarının nefes kesici manzaralarını izleyin. Bu etkileyici aksiyon oyununda, kötüleri destansı bir şekilde saf dışı bırakmak için çevreyi kullanın.

Asla Uyumayan Şehir içeriğinin bütünüyle tadını çıkarın
Marvel’s Spider-Man Remastered’ın ana hikâyesinin ardından, keşfedilecek ilave görevlere ve mücadelelere sahip, üç hikâye bölümü içeren Marvel’s Spider-Man: Asla Uyumayan Şehir ile Peter Parker’ın yolculuğunun devamını deneyimleyin.

Yamaya ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilir veya Forumumuza girebilirsiniz.


Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

46 Yorum

 1. Oyunun kayıtlı olduğu dosyayı seçiyorum ama klasör adı geçersiz diyor

 2. İndirme butonuna tıkladım discord sunucunuza attı girdim baktım ama bir türlü indirme başlamadı yardımcı olabilir misiniz?

 3. discort sunucunuza katılamıyorum davet linki ile ilgili bi sıkıntı var

 4. sunucumuzdan ban yemiş olabilirsiniz daha önceden. eğer ilk gelişinizde problem yaşıyorsanız vpn kullanarak tekrar deneyin.

 5. V3 yama sorunlu kurduğum zaman oyuna giriş yaparken siyah ekranda kalıyor ilk çıkan yamada problem yok.

 6. Çalışıyor. Yama indir butonuna bastıktan sonra discord sunucumuza yönlendiriliyorsunuz. Daha sonra yama listesine tıklayarak yamanızı indiriyorsunuz.

 7. Yama kurarken”Erişm engellendi” diye bir hata alıyorum. Virüs programlarını da kapattım ama olmuyor. Yardımcı olabilir misiniz?

 8. yamayı masaüstüne kurmayı deneyin. daha sonra çıkan dosyaları oyunun klasörü içinde bulunan “archive_asset” klasorune kopyalayın.

 9. yamayı yaptıktan sonra oyun açılmamaya başladı. Siyah ekranda kalıyor.

 10. yedeği aldım çalışmadı yedeği geri yükledim ama oyun düzelmedi silip tekrar yüklemem gerekiyor.

 11. orjinal toc dosyasını oyunun archive_asset dosyasına geri attıgınızda düzelir. düzelmemesi yamadan değil başka işlemler yapmış olmalısınız.

 12. çok teşekkür ederim virüs de yoktu aanonymous çeviride maalwere vardı . Allaah sizden Razı Olsun

 13. oyuna güncelleme gelmediyse şuan ki yama sürümü çalışıyor. eğer oyuna güncelleme geldiyse yamayı güncelleriz.

 14. Dün gelen güncelleme ile tekrar yama bozuldu maalesef tekrar güncelleyebilir misiniz siyah ekranda kalıyor ?

 15. İyi günler V2 sürümünü kaldırmışsınız herhalde benim eski versiyon olduğundan v3 desteklemiyor. Rica etsem v2 sürümünü paylaşabilir misinz ?

 16. yamayı indirdim siyah ekranda kaldı nasıl düzelticem dosyayı yedeklemedim

 17. Oyunum 1.907 sürümünde 1.9 sürümünü indirdim ve siyah ekran kaldı silemedim de oyunumu bozdu önceki yorumları okursanız ne derseler yalan indirmeyin.

 18. “Kurulum yapmadan önce “archive_asset” klasöründe bulunan “toc” dosyasının yedeğini alın.” İbaresini okusaydınız yamayı kolayca silebilirdiniz. Ayrıca yama çalışıyor tüm sürümler için. Probleminizi discord vasıtası ile de iletebilirdiniz burada yamayı kötüleyeceğinize. İnsanlar birbirlerine orada yardımcı oluyorlar.

 19. bugun gelen güncelleme ile uyumlumu bu yama bide bazen oyunda konuşmalar ingilizceye dönüyor yada hiç konuşma olmuyor

 20. oyunu internetten indirdim tr yama kurdum ilk jenerik yazıları geçtikten sonra marvel yazısından sonra siyah ekranda kalıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir