Oyun GündemRehberTümü

Marvel’s Spider-Man: En İyi 9 Kıyafet Modu

Marvel’s Spider-Man’deki en iyi kıyafet modlarını seçmek, oyunun daha zorlu düşmanlarıyla savaşırken kullanışlı olabilir. Kıyafete eklenen modlar ile oyuncular Örümcek Adamlarını üç slot üzerinden yükseltebilirler. Bu slotlar ve uygun oldukları modlar, kıyafetin gücünden ayrı bonuslar sağlar.

Marvel’s Spider-Man’deki en iyi kıyafet modları: 

Savaş Analizörü

Oyuncuların kullanması gereken ilk kıyafet modlarından biridir. 5. seviyede ve 3 Crime Token ve 1 Landmark Token ile oyuncular harika bir başlangıç ​​kıyafeti modunu elde edebilirler. Bunu ilk kullanıcılar için bu kadar harika yapan şey, düşmanları yenerek kazanılan XP’yi arttırmasıdır.

Seviye ve XP kazanmak, erken bir oyun deneyimi için önemlidir, çünkü her seviyede oyuncuların yeni bir şeyin kilidini açacağı düşünülür. Bu ister yeni bir Örümcek Adam kıyafeti, ister daha fazla kıyafet modu veya yükseltme seviyeleri olsun. 

Yaşam Desteği

Yaşam Desteğinin kilidi 35. seviyede açılır, yani yeni oyuncular için Marvel’s Spider-Man’e oldukça uzak olabilir. Yaşam Desteği ayrıca kullanılmak üzere 3 Mücadele Simgesine ve 3 Araştırma Simgesine ihtiyaç duyar, ancak etkinlikler aynı zamanda XP de kazandırdığından bunları elde etmek oldukça kolaydır.

Bu kıyafet modu, oyuncunun sağlığı düşük olduğunda iyileştirmek için otomatik olarak bir Odak çubuğu tüketir . Oyuncular, oyundaki destansı dövüşlerden biri sırasında sağlıklarına odaklanmayabileceğinden, bu bir cankurtaran kıyafeti modudur. Bu kıyafet modu, otomatik olarak yapar.

Biyo Ağ

6 Crime Token ve 2 Landmark Tokens gerekliliğiyle, Bio Mesh kıyafet modu 35. seviyeye ulaştıktan sonra kullanılabilir. Oyuncular gelen hasarın bir kısmını absorbe edebileceklerinden, harika bir kombodan hoşlanan oyuncular için önemli bir kıyafet modudur.

Biyo Tarayıcı

Bu gizli kıyafet modu, oyuncu 15. seviyeye ulaştığı sürece kullanılmak üzere 1 Temel Simge ve 3 Araştırma Simgesi alır. Bio Scanner’ı bu kadar etkili yapan şey, taranan düşmanların savaş başlayana kadar vurgulanmış olarak kalmasıdır.

Bio Scanner’ın faydaları, gizliliğin çok daha etkili olduğu anlamına gelmekte.

Şarj Kapasitörleri

Hücum kıyafeti modu, Tam Yük Kapasitörleri, 20. seviyeden sonra ve 2 Temel Jeton ve 4 Suç Jetonu ile kullanılır. Full Charge Capacitors, sağlığı 100’ün üzerindeyken oyuncunun hasarını arttırır.

Oyuncular seviye atladıklarında, 100 HP’yi aşarak daha fazla sağlık kazanacaklar. Erken seviyedeki Full Charge Kapasitörler, örümcek duyularını doğru kullanabilen ve hasardan kaçınan oyuncular için iyi olacaktır.

İlk Yardım

First Aid için oyuncuların 2 Landmark Token ve 1 Research Token’a sahip olmaları ve bunları seviye 15’ten sonra harcamaları gerekir. First Aid, oyuncuların iyileşmek için Focus kullanırken aldıkları sağlık sayısını artırır.

Yakınlık Sensörü

50. seviyede oyuncular Yakınlık Sensörünün kilidini açabilir. Bu kadar yüksek bir seviye olması oldukça talihsiz bir durum, çünkü bu noktada çoğu oyuncu çok sayıda koleksiyon bulabilir, hikayeyi tamamlayabilir ve toplanan eşyalarla ilgilenmeyebilir. Ancak, 3 Yer İşareti Simgesi ve 6 Araştırma Simgesi ile Yakınlık Sensörü elde edilebilir.

Jel Dolgu

Seviye 4’de Jel Dolgusunun kilidini açabilirsiniz. Bu kıyafet modunun maliyeti 1 Sırt Çantası Simgesi ve 3 Suç Simgesi, her iki etkinliğin de bu kadar erken bir seviyede tamamlanması kolaydır, bu da temelde oyunun başında harika bir kıyafet modudur.

Gel Padding, gelen yakın dövüş hasarını azaltan bir savunma kıyafeti modudur. Düşmanların çoğu, Örümcek Adam’ı silahlar ve yumruklarla vurmaya çalışacak ve örümcek algıları başarısız olursa, Jel Dolgu onlara yardımcı olabilir.

Tehdit Sensörleri

20. seviyede, oyuncular 1 Temel Simgeye ve 2 Araştırma Simgesine sahip oldukları sürece Tehdit Sensörlerinin kilidini açabilecekler. Bu kıyafet modu, birçok oyuncu için harika bir beceri olan Perfect Dodge’dan sonra zamanın yavaşlamasını sağlar. Zamanı yavaşlatmak, oyuncunun tepki vermek için daha fazla zamana sahip olmasını sağlar ve örümcek hissi söz konusu olduğunda becerilerini geliştirmek için onlara fayda sağlar. Perfect Dodge and Threat Sensors, oyuncuların Spider-Man’in hareket ettiği ve düşündüğü kadar hızlı olmasını sağlar.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir