HaberlerOyun Gündem

Marvel’s Spider-Man 2’de hızlı seyahatlerde “çok az kesinti” olacak

Çifte güç çifte sorumluluk.

New York’un Queens ve Brooklyn bölgelerinin de eklenmesiyle oyunun haritasının boyutu neredeyse iki katına çıktı. Peter ve Miles’ın bu büyük haritada daha hızlı hareket etmelerine yardımcı olmak için artık ağ kanatlarını kullanabiliyorlar. Oyun, bölge ilerleme sistemi aracılığıyla açılan yeni bir hızlı seyahat sistemi kullanıyor ve Insomniac, oyuncuların hızlı seyahati kullanırken “çok az kesinti” yaşayacağını söylüyor.

Marvel’s Spider-Man 2 için HUD daha organik görünüyor, çünkü oyuncuların daha önce keşfettikleri aktiviteler ve görevler için işaretler New York City’de görünecek. Bu durum oyun içinde, Örümcek Adam evrenindeki karakterler tarafından halihazırda kullanılan teknoloji göz önüne alındığında, Peter ve Miles’ın muhtemelen şiddetle ihtiyaç duyduğu Örümcek Maskelerinin lenslerindeki AR teknolojisi olarak açıklanıyor.

Marvel’s Spider-Man 2 – Genişletilmiş Marvel’s New York

Kıyafetlerden bahsetmişken, etkinlikleri tamamlamak Örümcek Kıyafetleri için özelleştirmenin kilidini açılıyor. Bazı vatandaşlar bir görev için özellikle belirli bir Örümcek Adam talep edebilirken, diğerleri Peter veya Miles kullanılarak tamamlanabilir. Görünüşe göre oyun çizgi romanlardan, filmlerden ve bazı orijinal tasarımlardan 65 kıyafet içeriyor. Toplamda, Örümcek Adamınızı giydirmenin 200 farklı yolu olacak. Insomniac, açık dünyada Peter ve Miles arasındaki geçişin “neredeyse” anında olacağını söyledi.

Insomniac ayrıca bazı görevlerin “bu Örümcek Adam evreninde henüz görülmemiş Marvel kötü adamlarıyla doruk noktasına ulaşacak bir hesaplaşmaya” yol açacağını ve Venom’un bazı görüntüleri üzerinde konuşulacağını söyledi. Oyunda başka kimlerin ortaya çıktığını görebiliriz?

Marvel’s Spider-Man 2’nin dijital deluxe versiyonu ön siparişe açıldı ve çeşitli kostüm tasarımları, ek fotoğraf modu öğeleri ve oyunun başında iki beceri puanı içeriyor. Dijital deluxe sürüm ayrıca ön sipariş bonuslarını (Web Grabber aygıtı için erken kilit açma, Peter ve Miles için birer kostüm ve üç beceri puanı) içeriyor.

Marvel’s Spider-Man 2 – Dijital Deluxe Fragman

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir