Oyun Gündem

Marvel’s Guardians of the Galaxy Güzel İndirim Aldı

Dijital Steam mağazası,  Marvel’s Guardians of the Galaxy’de %35 indirime gitmiş durumda. Bu, piyasaya sürülmesinden bu yana oyundaki en büyük indirim. Kampanya 1 Aralık’a kadar geçerli olacak.

Oyun Hakkında:

Guardians of the Galaxy Marvel ile uzayda dolaşın! Bu üçüncü şahıs aksiyon macerasında Star-Lord rolünü deneyimleyin. Liderlik becerileriniz şüpheli, ancak ilginç ekibiniz şimdilik yanınızda! Aptalın biri (kesinlikle sen değilsin) bir şeyi batırdı ve şimdi Galaksi yıkımın eşiğinde. Ve ekibiniz dikişlerde patlıyor – dağılmasına izin vermeyin (en azından kozmik ölçekli bir felaketi durdurana kadar)! Harekete geçin: Ne de olsa blasterleriniz, roket botlarınız, takım arkadaşlarınız var!

Planlayın, ancak işler ters gittiğinde şaşırmayın. Unutmayın, yaptığınız her seçimin sonuçları vardır. Guardians of the Galaxy Marvel, benzersiz bir hikayeye ve güçlü yeteneklere sahip ikonik karakterlere sahiptir. Ama asıl mesele, Galaksinin kaderinin senin ellerinde olacağı! Herkese neler yapabileceğinizi göstermenin zamanı geldi.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?