Oyun Gündem

Macera Korku Oyunu Scorn, Ekim 2022’de Piyasaya Çıkıyor

Geliştirici Ebb Software , atmosferik birinci şahıs macera oyunu Scorn’un Ekim 2022’de Steam üzerinden  Xbox Series ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Şirket ayrıca , ekibin geliştirme ilerlemesine daha teknik bir bakış, sanat ekibiyle bir röportaj ve devam eden bazı içeriğin sahne arkasına bakmayı içeren daha derin bir geliştirme güncellemesi yayınladı .

Ebb Software CEO’su Ljubomir Peklar bir basın açıklamasında “Oyun ve çıkış tarihi hakkında daha fazla haber paylaşabildiğimiz için gerçekten mutluyuz” dedi. “ Scorn , tüm stüdyo için gerçek bir tutku işi oldu. Atmosfer, yolculuk ve deneyim, Scorn’daki her anın duygusal bir tepki ve duygu uyandırmasını istiyoruz . Scorn’un sona erdikten sonra uzun süre oyuncularla kalmasını umuyoruz . Lansmana yaklaştıkça topluluğumuzla daha fazla haber ve güncelleme paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.”

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?