Oyun GündemPlay StationXBOX

Lost Judgment 5 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Yayıncı Sega ve geliştirici Ryu Ga Gotoku Studio, Lost Judgment için beş dakikalık yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Oyun Hakkında:

Aralık 2021, Tokyo bölge mahkemesi. Akihiro Ehara, kalabalık bir trende bir kadını taciz etmekle suçlanıyor. Bir görgü tanığının olay yerinden kaçma girişiminin video görüntüleri ve ardından gelen tutuklama tüm haberlerde yer alıyor ve halkın tepkisi azami bir ceza gerektiriyor.

“Üç gün önce Yokohama’da terk edilmiş bir binada bir ceset bulundu. Henüz teşhis ettin mi?” Mahkeme salonunu kargaşa olarak ilan etti.

Savunma avukatı Saori Shirosaki, Ehara cinayetten yargılanmadığı için durumun önemli ayrıntılarının gözden kaçırıldığından şüphe duymuyor. Bunu daha fazla araştırmak için dedektif Takayuki Yagami ile iletişime geçer.

Ehara nasıl aynı anda iki suç işleyebilirdi? Cinsel pil sadece bir örtbas mıydı? Ehara tüm adalet sistemiyle oynadı mı? Kurbanlar gün yüzüne çıkarken ve Yagami gerçeğin derinliklerine indikçe bir soruyla karşı karşıya kalır: Yasayı mı savunmak mı yoksa adaleti mi uygulamak?

Tek bir tökezlemeyle insan bir canavara dönüşebilir…

Ana Özellikler

  • Law and Disorder – Lost Judgment , oyuncuları bir kez daha avukata dönüşen sokak dövüşü dedektif Takayuki Yagami’nin ayakkabılarına sokuyor. Ortağı, eski yazuka Masaharu Kaito’nun da katıldığı suçla mücadele ikilisi, baş şüphelinin hava geçirmez bir mazerete sahip olduğu görünüşte mükemmel bir suçu araştırmak için çağrılır. Bir intikam hikayesi olarak başlayan şey, bozuk bir hukuk sisteminden yararlanan pek çok olası grubun yer aldığı karışık bir komplo ağını ortaya çıkarır. Ancak kurbanlar yığılırken ve Yagami gerçeği ortaya çıkarırken, yasayı savunmak ya da adaleti sağlamak arasında seçim yapmak zorunda kalır.
  • Serbest Biçimli Dövüş – Yagami’nin farklı dövüş sanatları formları, ona grup pusularından tek hedefli alt etmelere kadar her durumda ustalık kazandırır. Harness Crane, Tiger ve yeni Snake duruşu, enerjilerini onlara karşı kullanarak rakibin saldırılarını saptırabilen ve geri döndürebilen zarif bir stil.
  • Soruşturma Eylemi – Yagami’nin dedektif hileleri cephaneliği yeni araçlar, gizlice şüphelileri takip etme ve kurnaz sızma yöntemleriyle büyüyor. Gerçeğin peşinde koşan hiçbir taş bırakmayın.
  • No Place Finer – Yalnızca RGG Studio’nun sunabileceği otantik bir ortamda kendinizi Tokyo ve Yokohama’nın hareketli şehir merkezlerine kendi hızınızda bırakın. Club SEGA’da oyun oynayın, bir sonraki favori mekânınızı bulun, yerel halkın ihtiyaç duyduğu vakaları ve daha fazlasını üstlenin.

Lost Judgment, 24 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir