NintendoOyun GündemPCPlay StationXBOX

Lost in Random Çıkış Tarihi Açıklandı

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Zoink Games, gotik masallardan ilham alan aksiyon macera oyunu Lost in Random’un 10 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyun hakkında:

Her vatandaşın kaderinin atılan bir zar ile belirlendiği gotik peri masalı temalı aksiyon macera oyunu Lost in Random’da olasılıkların üstesinden gelin.

Kötü niyetli bir Kraliçe tarafından yönetilen Random krallığı, hayatın lanetli siyah bir zar tarafından yönlendirildiği 6 karanlık aleme bölünmüş durumda. Random’ın gizemli parke taşlı sokaklarında yürüyün, beklenmeyen sakinleriyle tanışın ve korkutucu savaşlara girin.

Olasılıkları kendi lehinize kullanmayı öğrenin ve yalnızca cesur olanın hayatta kaldığı karanlık bir harikalar diyarına dalın.

Olasılıkların üstesinden gelin. Oyunu kazanın.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir