Oyun Gündem

Lost Ark Haziran ve Temmuz Aylarının Yol Haritasını Açıkladı

Amazon, gelecekteki Lost Ark içeriği için planlanan sürüm temposu hakkında Haziran ve Temmuz aylarında neler olacağını ayrıntılarıyla anlatan bir güncelleme sunuyor.

Lost Ark, Şubat ayında piyasaya sürülmesinin ardından büyük ölçüde başarılı olmaya devam ediyor. Oynaması ücretsiz MMO, daha önce Lost Ark’ın Kore sunucuları için yayınlanan içeriği, büyük lansman kitlesini korumak için zorlayıcı bir hızda kullanıma sunuyor. Lost Ark’ın yerelleştirme ekibinin son güncellemesinde, geliştiriciler Güney Kore’yi ziyaret etmekten ve MMO’nun önümüzdeki iki ay için yol haritasını onaylamaktan bahsetti. Söylemeye gerek yok, Lost Ark oyuncularının Haziran ve Temmuz ayları boyunca dört gözle bekleyecekleri çok şey var.

Başlangıç olarak, oyuncular 2022’nin geri kalanında her iki ayda bir yeni bir Lost Ark Advanced Class’ın piyasaya sürülmesinin planlandığını duymaktan heyecan duyacaklar. Bu Temmuz ayında piyasaya sürülmesi planlanan büyülü kartlar atmak üzerine inşa edilmiş bir Büyücü Gelişmiş Sınıfı olan Arcanist ile başlıyor. Arcanist’i geçen kesin bir program henüz belirlenmedi. Şu anda söylenebilecek tek şey, Güney Kore’de şu anda mevcut olan ve önümüzdeki birkaç yıl içinde teslim edilecek olan 21 İleri Sınıf olduğu ve muhtemelen gelecekte daha fazla ekleneceğidir.

Haziran ayına baktığımızda, Lost Ark için planlanan çeşitli oyun sonu içerikleri var. Hem Normal hem de Zor zorlukları içeren Lejyon Baskını Vykas ile başlar. Bundan sonra, Kungelanium var, Lost Ark’ın bir sonraki Guardian Raid’i, oyuncuların karşılaşması gereken 1460 eşya seviyesine sahip olmalarını gerektiriyor. Lost Ark ayrıca Thronespire adlı yeni bir tek oyunculu zindan deneyimi de ekleyecek. Thronespire, oyuncuların fethetmesi için her biri bir öncekinden daha zor olan 50 farklı seviyeye sahiptir. Haziran güncellemesi hakkında daha fazla bilgi yakında paylaşılacaktır.

Temmuz ayının içerik eklemeleri, belirtildiği gibi, Büyücüler için Arcanist Gelişmiş Sınıfı ile başlıyor. Arcanist Advanced Class’ın ötesinde, oyuncular iki önemli genişleme paketi daha alacaklar. Birincisi, daha önce piyasaya sürülen Valtan Lejyon Baskını’nın Cehennem zorluğu. Söylemeye gerek yok, deneyimli oyuncular için sağlıklı bir meydan okuma oluşturmalı. Temmuz ayı için diğer teklif, daha fazla risk ve daha fazla ödül sağlayan Abyssal Dungeons’a meydan okumak. Tabii ki, Lost Ark mağazasında Lost Ark oyuncularının önümüzdeki iki ay içinde satın alabilecekleri bazı yeni ürünler de olacak. Ancak geliştirme ekibi, özellikle Yoz’s Jar adlı yeni bir sarf malzemesine dikkat çekmek istiyor. Yoz’s Jar, derilerin parçalanmasından elde edilen bir malzeme olan Kumaş ile birlikte yeni bir cildi rastgele yuvarlamak için kullanılabilir. Haziran güncellemesinin bir parçası olarak bu yeni kozmetik sistem hakkında daha fazla bilgi paylaşılacak.

Lost Ark oyuncuları, Haziran ve Temmuz aylarında yayınlanacak çok çeşitli yeni içerikleri dört gözle bekleyebilirler, ancak bu aynı zamanda oynaması ücretsiz MMO planlarının sadece başlangıcıdır. Haziran ve Temmuz aylarındaki güncellemelerin her biri geldiğinde bu yılın ilerleyen zamanlarında Lost Ark’a neler geleceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir