Oyun GündemPC

Loop Hero Omega Nasıl Yenilir?

Omega , önceki üç bölümün patronlarını yendikten sonra 4. Bölümün sonunda Loop Hero’da karşılaşacağınız dördüncü ve son bossdur. Omega hakkında bazı bilgiler ve onu alt etmenize yardımcı olacak bazı ipuçları.

Boss Savaşı: Omega

Savaşın başlangıcında envanterinizi tamamen silecek, ancak yalnızca birkaç donanımlı eşyalarınızı geçici olarak kaldıracak. Çıkardıkları şeyler savaş devam ettikçe değişecek, bu yüzden bazı şeylerin gelip gitmesini bekleyin.

Bu yetenekle ilgili temel sorun, koşunuzun büyük ölçüde belirli bir stat veya silaha dayanması ve bunu kaybetmenizin koşunuzu geçici olarak bir nevi işe yaramaz hale getirmesidir. Bununla birlikte, bunu önlemek veya neyin kaldırılacağını seçmek için yapabileceğiniz hiçbir şey yok.

Omega’yı Yenmenin İpuçları

Her zaman olduğu gibi, savaş başladıktan sonra yapabileceğiniz pek bir şey yok. İşte Omega ile savaşmaya hazırlanmak için özellikle yararlı olan birkaç ipucu.

  • Önceki patronları atlayın : Boss ilerleme çubuğunuzu doğru şekilde doldurmaya zaman ayırırsanız, Omega’dan daha zayıfken bu patronlar yine de yıkıcı darbelerle başa çıkabilecekleri için size bir diriliş kazandırabilecek eski patronları atlamak mümkündür .
  • Kampınızı yükseltin : Sahra Mutfağı ve Savaş Kampı gibi kamp binalarını yükseltmeye öncelik verin, böylece daha koşunuza başlamadan önce ek HP yenilenmesi ve saldırı gücüne sahip olacaksınız. Büyük bir iksir stoğuna sahip olmak veya daha fazla hasar almak, Omega’yı yenmenize yardımcı olacaktır.
  • Hızlı oynayın: Son savaşa hazır olduğunuzdan emin olmak istediğiniz için Omega dövüşüne geçmeye zaman ayırmak çok caziptir, ancak gerçekte boss her döngüde ölçeklendikçe daha uzun süre beklerseniz savaş daha da zorlaşır. 
  • Eski Resimleri Kullan: Eski Tablolar, patronlara karşı ek +% 4 hasar verir. Fazladan hasar vermek için kamp malzemenizde olabildiğince çok biriktirmeye çalışın.
  • Kampın yanında bir Hungry Grove düzeni kurun: Hungry Groves, sağlığının önemli bir parçası olan% 20’den daha az cana sahip herhangi bir düşmanı anında öldürecek. 
  • Diğer her şey: Hazırlanmak için elinizden gelen her şeyi yapın. Bu kolay bir dövüş değil, bu yüzden aşırı hazırlık konusunda endişelenmenize gerek yok. Kampınızda yapabileceğiniz her şeyi inşa edin, tüm bu binaları yükseltin, eşyalarla kamp tedarikinizi en üst düzeye çıkarın, savaşa girmeden önce olabildiğince çok diriliş ve özellik elde edin, koşunuzu iyileştirmek için ne yaparsanız yapın.

Omega

Omega aşağıdaki yetenek ve özelliklere sahiptir:

“Ben” – Savaşın başında tüm kartları ve öğeleri yok eder. Her 3. saldırı, 1 öğeyi ve kahramanın istatistiklerinden birini varoluştan siler.

Omega tüm varoluşu göz açıp kapayıncaya kadar yok etme yeteneğine sahip çok dikkat edin.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir