Öne ÇıkanlarOyun GündemTürkçe Yamalar

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Türkçe Yama ve Kurulumu(Steam için Güncellendi)

TÜRKÇE YAMA STEAM UYUMLU OLARAK YENİLENDİ

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga’da galaksi parmaklarının ucunda. LEGO’nun özgün mizahıyla yeniden tasarlanan dokuz Skywalker Saga filminden unutulmaz anları ve aralıksız aksiyonu yaşa.

Dokuz Skywalker Saga filminin hepsini eşi benzeri olmayan bir oyunda oyna. 300’den fazla oynanabilir karakter, 100’den fazla araç ve keşfedilecek 23 gezegen ile çok ama çok uzaklardaki galaksi hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! *Klasik Obi-Wan Kenobi oynanabilir karakterini içerir

● Üçlemeleri İstediğin Sırayla Keşfet: Oyuncular, Skywalker Saga’daki dokuz filmin tamamındaki destansı hikâyeyi yeniden yaşayacak, tüm bu macera oyuncuların yolculuğa başlamak için seçtikleri üçleme ile başlayacak.

● Efsanevi Kahramanları ve Kötü Adamları Kullanarak Oyna: Tüm galaksiden 300’ün üzerinde oynanabilir karakter.

● Efsanevi Mekânları Keşfet: Oyuncular, favori Skywalker Saga filmlerindeki çok iyi bilinen mekânları ziyaret edebilir ve bu destanda oynarken veya heyecan verici görevleri keşfederken 23 gezegenin kilidini açarak bu gezegenlere rahatlıkla seyahat edebilir.

● Güçlü Araçlar Kullan: Tüm galaksiden 100’ün üzerinde araç kullanılabilir. İt dalaşlarına gir ve güvertesine çıkıp keşfedebileceğin Super Star Destroyeri gibi sancak gemilerini yenilgiye uğrat.

● Sürükleyici Oyuncu Deneyimleri: Saldırıları ardı ardına dizerek kombo zincirleri yap ve gelen saldırıları püskürt. Yeni silah kontrolleri ve mekanikleri, oyuncuların hassas bir şekilde nişan almasına veya bir ışın kılıcıyla savaşıp The Force’un gücünü kullanarak bir Jedi’ın becerilerinden yararlanmasına imkân sağlıyor.

● Yükseltilebilir Karakter Yetenekleri: Oyuncular yeni özelliklerin ve Jedi, Hero, Dark Side, Villain, Scavenger, Scoundrel, Bounty Hunter, Astromech Droid ve Protocol Droid dâhil çeşitli karakter sınıflarının yükseltilmiş yeteneklerinin kilidini açan Kyber Brick’leri ortaya çıkararak keşif ödülleri alır.

KURULUM:


İndirdiğiniz rar içinde bulunan dosyaları oyunun ana klasörüne kopyalayın ve kurulumu yapın. Kurulumdan önce “GAME.DAT” dosyasının yedeğini almayı unutmayın.


Eğer yama çalışmaz ise aşağıdaki adımları uygulayın:


NOT:

Yama oyunun v1.0 sürümü ile uyumludur. Yama makine çeviridir. Steam’e uyumlu hale getirilmiştir

EMEĞİ GEÇENLER: “Sage”, “Crazy”

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

36 Yorum

 1. merhaba oyunun ek paket lerine yani dlc lerine de türkçe yama olacakmı?

 2. 4GB biraz büyük bi yama olmuş. Sanırım text olarak pacthlenemiyor?

 3. Yamayı kurdum fakat Türkçe olmadı sadece kelimelerin arasında “_” bu işaret çıktı.Yazan herşeyi yaptım ve oyun güncel orijinal.

 4. merhaba tekrardan. guncel versiyonu yukleyip denedik yama sorunsuz çalıştı acaba sizin oyunun versiyonunu ögrenebilir miyiz?

 5. şu an steam versiyonunda sorun varmış diğer steamden alan arkadaslar da yazmış. en kısa sürede yamayı steam uyumlu yaparız. bir kaç gün bekleyebilirsen güzel olur

 6. Yama güncellenecek mi çünkü güncellemeye ihtiyacı var anlamsız cümleler çok fazla biraz ufak dokunuşlara ihtiyacı var yamanın

 7. makine çeviri olduğu için normal. ancak düzenleme yapmayı düşünüyoruz. dlc çevirilerini de ekleyeceğiz düzenlemede.

 8. Yamayı indiriyorum indirme yüzde 99 da kalıyor 3 kere denedim yardımcı olur musunuz?

 9. Abi kimse teşekkür etmemiş ya 🙂 Emeğinize sağlık arkadaşlar. Sağolun gerçekten.

 10. Merhaba yama için teşekkürler. Ancak İlk filmin birinci bölümünde bir kapı açılmıyor. Gideceğim yerde kapı kapanıyor ve açılmıyor. Orjinal yamayı yükledim ve o kapı açıldı . Ama bu yamayı yükleyince o kapı açılıyor ve içeri girince kapanıyor daha da açılmıyor. Yamayı günceller’misiniz? Bahsettiğim kısım ilk bölümde robot bizi o bahsettiğim yere götürüyor. Sandalyeleri yerleştirince o kapının açılıp droidlerin saldırması lazım ama olmuyor. Oyun orada fixleniyor.

 11. Cevap için teşekkür ederim. Yamayı da o sürüme uygun hale getirirseniz tadından yenmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?