Oyun GündemTürkçe Yamalar

Last Days of Lazarus Türkçe Yama ve Kurulumu

Parçalanmış bir ailenin rahatsız edici hikayesi

Sovyet sonrası Doğu Avrupa’da geçen Lazarus’un Son Günleri , uzun süredir ayrı olan sorunlu bir adamın, annesinin ölümünden sonra kız kardeşi Lyudmila ile biraz zaman geçirmek için çocukluk evine dönen hikayesini anlatıyor. Ancak etrafındaki ülke parçalanıyor gibi görünürken, bir dizi açıklanamayan olay onu ailesinin rahatsız edici geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenme arayışına sürükler.

Doğaüstü, komünizm sonrası bir kabusa kanıyor

Last Days of Lazarus , Gotik bir hava ve doğaüstü unsurlarla Sovyet sonrası dönemden ilham alan güçlü bir anlatıma ve zengin görsellere sahip birinci şahıs bir macera oyunudur. Hikaye çözülürken, gerçeğin yozlaşmış versiyonunda gezinmeniz gereken şüpheli karakterlerle tanışacaksınız. Sorunlu bir geçmişle, yalnızca üzerinize serilen gizemleri çözmekle değil, aynı zamanda kurtuluş için en ufak bir umut kırıntısını canlı tutmakla da mücadele edeceksiniz.

Gerçek hayattan etkiler ve inançlar

Ülkemizin tarihinden ve yerlerinden esinlenilen Last Days of Lazarus , komünist ve komünizm sonrası mücadeleler üzerine kurulmuş, yerel inancın doğaüstü unsurlarıyla dolu bir hikaye anlatıyor. Herkesin sadece kendini ve hayatta kalmasını umursadığı hasta bir toplumda, aile bağları hala korunup el üstünde tutulabilir mi? Ve bu kadar çok propaganda ve batıl inançla, sağduyulu düşünmeye hala ulaşılabilir mi?

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın.

EMEĞİ GEÇENLER: Sweaty

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir