Oyun Gündem

Korku ve Macera Temalı Spirit Hunter: Death Mark II İçin Yeni Fragman Yayımlandı

Geliştirici ve yayncı Experience firması, korku macera oyunu Spirit Hunter: Death Mark II için yeni bir fragman yayınladı.

Oyun Hakkında:

Tokyo’nun H City banliyölerinde 100 yılı aşkın bir süre önce kurulmuş olan “Konoehara Academy” adlı özel bir kurum bulunmaktadır. Her 10 yılda bir ölülerin akademiye girip bir lanet yayacağı söylentileri vardı. Yaz sonunda, akademinin bazı öğrencileri akademi bahçesinde açıklanamayan bir şekilde öldüler…

Polis soruşturması olayın mahiyetini doğrulayamazken, öğrenciler arasında trajik ölümleriyle ilgili “ölülerin işiydi” ve “ruhlar tarafından çağrıldılar” gibi birçok söylenti yayıldı.

Başkan, akademi içinde bir soğukkanlılık duygusunu yeniden kazanmak için, eski zamanlardan beri ritüellerle uğraşan Kujou evinden bir soruşturma talep etti. Doğaüstü olayları “inceleyebilen” garip ve somurtkan orta yaşlı bir adam olan Kujou evinin reisi, söylentilerin gerçekliğini belirlemek için geçici bir öğretmen olarak gizli bir soruşturma başlatır.

Spirit Hunter: Death Mark II, 2023 yılında PlayStation 4, PC ve Switch için çıkış yapacak.

Kaynak
Gematsu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir