Oyun Gündem

Kıyamet Sonrasını Konu Alan Oyun Dead Man’s Diary Türkçe Dil Desteği ile Çıktı

Alman geliştirici TML-STUDIOS, kıyamet sonrası macera oyunu Dead Man’s Diary’nin bugün Steam üzerinden PC için çıkış yaptığını ve konsol sürümlerinin bu yıl içinde geleceğini duyurdu. Dead Man’s Diary, oyuncuları sırlarla dolu bir dünyaya çeken bir hikaye oyunudur. Birden fazla türü kapsayan oyun, hayatta kalma ve zanaatkarlık unsurlarını güçlü, tamamen sesli hikaye anlatımı ve akıllı ama gerçekçi bulmacalarla birleştirir.

Dead Man’s Diary, hayatta kalmaya çalışan ve bir nükleer savaştan kurtulan medeniyetin içerisinde geçiyor. Oyuncular günlerini uyuyacak güvenli yerler arayarak, yeterli yiyecek ve malzeme için avlanarak, teçhizat için keşif yaparak geçirecekler. Gerçekçi ve mantık temelli bulmacalar, tamamen tamamlanmış günlük girişleri ve ana karakterin sözleri aracılığıyla sürükleyici bir hikayeyi ortaya çıkarırken oyunculara meydan okuyacak.

“Bombalar düşmeye başladığında dünya tamamen yok oldu. Sadece sığınakta olanlar hayatta kaldı. Şimdi, 15 yıl sonra, gıda kaynakları azalıyor – ve düşman bir dünyaya çıkıp hayatta kalmalısınız – kendi başınıza.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?