Oyun GündemSinema-Dizi Gündem

Keanu Reeves Brezilya Comic-Con Experience’ta ‘John Wick: Chapter 4’ Hakkında Konuşacak

John Wick: Chapter 4, 2023’ün yılın ilk üç ayında vizyona girmesi en çok beklenen filmlerden biri olduğundan, stüdyonun serinin yeni filmi için hayranlarını heyecanlandırmak istemesi son derece mantıklı. Daha spesifik olarak, John Wick’in kendisi ve silah ustası Keanu Reeves önümüzdeki hafta São Paulo’daki 2022 Comic-Con Experience’da (CCXP) bir John Wick panelinde yer almak üzere Brezilya’ya gelecek.

Diğer Comic-Cons’larda olduğu gibi, etkinlik popüler kültür hayranlarını filmler, TV dizileri, animasyonlar ve geek ile ilgili her şeyi kutlamak için bir araya getiriyor ve dört gün boyunca söyleşiler, paneller, konserler, aktivasyonlar ve pek çok sürpriz içeriyor. John Wick serisi için, sadece Reeves’in oynadığı dördüncü film değil, John Wick evreninde devam eden diğer projeler hakkında da heyecan verici haberler alabiliriz.

Daha birkaç hafta önce Reeves’in, Ana De Armas’ın (No Time to Die) The Continental Hotel’de kalan bir başka uzman suikastçıyı canlandırdığı spin-off filmi Ballerina’nın bir parçası olduğu duyuruldu. De Armas ve Reeves’in karakterlerinin yolları otelde kesişebilir – ki bu otel aynı zamanda 70’lerde geçen ve halihazırda yapım aşamasında olan The Continental adlı prequel dizide de ön plana çıkarılıyor.

John Wick 4: Şimdiye Kadar Bildiklerimiz ve Beklentiler

John Wick: Bölüm 4’ten, özellikle de aksiyon sahneleri söz konusu olduğunda, büyük bir beklenti olduğu kesin. Şimdiye kadar, serinin yönetmeni Chad Stahelski her filmde kendini aşmayı başardı ve “baba yaga” unvanını korurken baş karaktere cehennemi yaşatmanın yaratıcı ve yenilikçi yollarını buldu – serinin folklorunda bu lakap Wick’in doğaüstü bir varlık olduğunu ve öldürülmesinin imkansız olduğunu gösteriyor. Serinin haydutları için bu, Wick’in neden yüzlerce suikast gerçekleştirebildiğinin ve tehlikeli senaryolardan (çoğunlukla) yara almadan çıkabildiğinin tek açıklaması olabilir.

Dördüncü film de büyük bir macera olacak: Stahelski bunun serinin en uzun filmi olacağını açıkladı ve John Wick: Chapter 3 – Parabellum’un 130 dakika olduğunu düşünürsek, büyük bir şeyin gelmekte olduğunu söyleyebiliriz. Yönetmene filmin uzunluğunu sorduğumuzda, Stahelski Collider’a “bu konuda oldukça iyi hissettiğini” ve filmi izlerken “hiç sıkılmadığını” söyledi. Onunla aynı fikirde olup olmadığımızı görmek için dört ay beklememiz gerekiyor.

John Wick: Chapter 4’te Ian McShane, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Donnie Yen, Lance Reddick, Rina Sawayama, Scott Adkins, Shamier Anderson, Natalia Tena, Bill Skarsgård ve tabii ki köpekler yer alacak.

John Wick: Chapter 4 24 Mart’ta sinemalarda gösterime giriyor. Son fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz:

Kaynak
Collıder

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir