HaberlerOyun GündemSinema-Dizi Gündem

James Cameron, Ubisoft’un Avatar: Frontiers of Pandora’yı geliştirme şekli konusunda “Çok Heyecanlı” Olduğunu Belirtti.

Avatar yönetmeni James Cameron, IGN ile yaptığı bir röportajda, Avatar: Frontiers of Pandora ve Avatar evrenine nasıl uyduğu hakkında “çok heyecanlı” olduğunu açıkladı.

“Ubisoft’un telif hakkıyla korunan oyunlarla yaptıkları konusunda çok heyecanlıyız” dedi. “Onlara ne yapacaklarını söylemiyorum – dünyalarını, işlerini, pazarlarını biliyorlar. Biz sadece Na’vi kültürü ve BKA’nın Pandora’da yaptıkları ve bunun gibi şeyler açısından kanon olmayan hiçbir şey yapmamalarını sağlıyoruz.”

Cameron’ın planı kalıcı bir Avatar evreni yaratmaktır ve oyun bu fikre mükemmel bir şekilde uyar:

“Ubisoft kendi adına biraz geri adım atacak ve anlaşmanın tam olarak ne olduğuna dair ayrıntılara henüz girmedim, ancak şu anda baktığımız şey, bir dizi devam filmi ile kalıcı, keşfedilebilir bir dünya yaratmak. ,” açıkladı. “Başarılı olursak, uzun bir süre iki yılda bir film izleriz. Ve Florida’da [Pandora’nın Dünyası] var – ve bunun diğer Disney modu tema parklarında da bitebileceğini kim bilebilir.”

Avatar: Frontiers of Pandora, 2017 yılında The Division geliştiricisi Massive Entertainment oyun üzerinde çalışırken duyuruldu. Birinci şahıs macera oyunu Avatar: Frontier of Pandora, The Division ile aynı Snowdrop motorunu kullanıyor, ancak oyunun kendisinin popüler cover shooter’dan çok farklı olması muhtemel.

“Cameron, Avatar’dan ayrılan herkesin ve bu bir sonraki [filmde] olacak olan herkesin, Pandora’ya gitmek ve Pandora’da var olmak ve Pandora’da alternatif bir hayat yaşamak için gerçekleştirebileceğimiz bir hayali olduğunu söyledi.” Massive Entertainment genel müdürü David Polfeldt söyledi. “Oyunda yapabileceğin şey bu.”

Avatar’ın devamı: The Way of Water 16 Aralık 2022’de vizyona girecek, ancak oyun en az 2023 Nisan’a ertelendi.

Ubisoft yaptığı resmi açıklamada, oyunun ” filmlerin yanı sıra heyecan verici ve yenilikçi yollarla Avatar evrenini genişletmeye ve derinleştirmeye devam edeceğini” söyledi . Birkaç film devamı zaten boru hattında ve daha fazlası henüz gelmedi.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir