Oyun Gündem

Indoorlands 14 Ekim’de Tam Sürüm Olacak

Bir yıl kadar önce, Alman bağımsız ekibi Pixelsplit, tema parkı yönetim oyunu Indoorlands’i Steam’de Erken Erişim’de yayınlamıştı ve gelecek güncellemeler için ayrıntılı bir yol haritası açıklamıştı. Bugün vaat edilen tüm güncellemeler eklendi ve oyunun tam sürüm olacağı tarih açıklandı. Indoorlands, 14 Ekim 2022’de Steam’de satışa sunulacak.

Indoorlands, oyuncuya rahatlama ve meydan okuma arasında iyi bir denge sunmayı amaçlayan hem katmanlı hem de her şeyi kapsayan benzersiz bir kapalı park yönetimi oyunudur. Oyuncular, sıfırdan büyük bir kapalı eğlence parkı inşa etmekle görevlendirilir ve park yöneticisi, iç mimar, kaydıraklar ve kaydıraklar ve sürüş operatörünün görevlerini yerine getirir. Ayrıca oyunculara kendilerine ait devasa, çeşitli ve özelleştirilebilir bir eğlence parkı, oyuncaklar ve hız trenleri yaratma fırsatı sunan bir sandbox modu da var.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir