Oyun Gündem

Sony Müjdeyi Verdi! İki Spider-Man Oyunu PC’ye Geliyor!

Sony, State of Play gösteriminde adeta bombayı patlattı. Sony’nin PlayStation Blog’daki State of Play sunumunun ardından Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man Remastered ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in bu sonbaharda PC için çıkacağını duyurdu

Spider-Man Remastered

Eleştirmenlerce beğenilen PlayStation oyunu Marvel’s Spider-Man Remastered PC’ye geliyor! Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Nixxes Software ile birlikte PC için tamamen optimize edilen Marvel’s Spider-Man Remastered, 12 Ağustos 2022’de Steam ve Epic Games Store’da yayınlanacak.

Spider-Man: Miles Morales

Sony’nin PlayStation Blog’daki State of Play sunumunun ardından Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man Remastered’ın sadece PC’ye gelmekle kalmadığını, aynı zamande bir diğer Spider-Man oyunu olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in bu sonbaharda PC için çıkacağını duyurdu. Kesin çıkış tarihi henüz belirlenmedi.

Özelleştirilebilir oluşturma seçenekleri ve ışın izlemeli yansımalar gibi ek PC özelliklerini daha sonraki bir tarihte duyurulacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir