Oyun Gündem

Humble Store Bahar İndirimi, PC Oyunlarında Büyük İndirimler Sunuyor

Humble Store’un Bahar İndirimi bugün başlıyor ve belirli ürünlerde %90 indirim dahil olmak üzere çeşitli yayıncılardan çeşitli PC oyunlarında harika fırsatlar sunuyor.

Steam, PC oyunları için en büyük dijital dağıtımcı olabilir, ancak oyuncuların her zaman doğrudan mağazadan satın almaları gerekmez. Humble Bundle, oyuncuların Steam, GOG ve diğer platformlar için kodları esnek fiyatlarla satın almalarını sağlar ve gelirin bir kısmı veya tamamı hayır kurumlarına bağışlanır.

Humble Bundle şu anda, PC oyuncularının bazı durumlarda %90’dan fazla indirimle çeşitli oyunlar almasına izin veren bir indirim sunuyor. Satış 24 Mayıs’a kadar sürecek ve Capcom, CD Projekt Red, Square Enix, Paradox Interactive ve daha fazlası gibi yayıncıların oyunlarını içeriyor.

Humble’ın Bahar İndirimi bugün 10 Mayıs’ta başladı ve çok çeşitli tür ve tarzlardan oyunlar içeriyor. İndirimler, birkaç seçkin üründe nispeten mütevazı bir %20’den %90’ın üzerine kadar değişmektedir. En indirimli ürün, %97’lik devasa bir indirimle üç oyunlu Whale Rock paketidir. Bu paket, We Are the Dwarves, Deployment ve Timelock VR bağımsız oyunlarını içerir. Dikkate değer diğer fırsatlar arasında tüm Witcher serisinde %70 ila %80 indirim ve CDPR’nin Cyberpunk 2077’si %50 indirimle satılıyor.

Humble müşterilerinin şu anda indirimli olarak alabilecekleri tek RPG’ler bunlar değil. Valheim, Dying Light 2 ve Devolver Digital’in gerçeküstü aksiyon RPG’si Weird West %20 indirimli. JRPG Tales of Arise %40, Humble ise Yakuza: Like a Dragon sürümlerinde %45 ila %55 indirim sunuyor. Wasteland 3, Pathfinder: Kingmaker, Kingdoms of Amalur ve Undungeon %60 ila %90 arasında indirimli.

Aksiyon ve nişancı hayranları da %75’ten %90’a varan indirimli birçok oyunla aksiyona katılabilir. Bu türlerdeki dikkate değer fırsatlar arasında Doom: Eternal, Deep Rock Galactic ve Hitman 3’te %50 indirim yer alıyor. Bu arada Metro Exodus ve Superhot %60, Humble ise Metro 2033, Metro: Last Light ve FEAR’da %75 indirim sunuyor. Oyuncular ayrıca BioShock Collection, Deus Ex, Deus Ex: Mankind Divided, Homefront: the Revolution ve Ciddi Sam 3 gibi oyunları %80 ila %90 indirimle alabilirler.

Strateji ve sim hayranları da soğukta bırakılmadı. Örnekler arasında %20 ila %50 indirimli Rimworld, Stellaris, Crusader Kings 3, Expeditions: Rome ve Battle Brothers sayılabilir. Bu arada Civilization 6 ve Company of Heroes 2 %81 ve %75 indirimli. Ayrıca Planet Zoo ve Two Point Hospital %75 indirimli, Ace Combat 7 %84 indirimli. Sporseverler ayrıca NBA 2K22’yi %84 indirimli, yarış oyunu Wreckfest ise %60 indirimli alabilirler.

Yukarıdaki oyunlar, Humble Bundle Mağazasında şu anda satışta olan birçok oyun arasından sadece birkaç dikkate değer örnektir. Yine, bu fırsatlar 24 Mayıs’a kadar sürecek, bu nedenle PC oyuncularının Mağaza’nın seçimini incelemek için yaklaşık iki haftası var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?