Oyun GündemPCPlay Station

Horizon Zero Dawn Power Cell’ler Nerede ve Nasıl Bulunur?

Horizon Zero Dawn’daki beş gizli Power Cell konumunu mu arıyorsunuz? 

Bu eşyaları bulmak ve Antik Cephanelik yan görevi tamamlamak, Aloy’u bir süreliğine neredeyse yenilmez kılan güçlü Kalkan Dokumacı zırhının kilidini açacak Power Cell’ler nerede bulunur?

Power Cell 1: Yeraltı Bunkeri

İlk Güç Hücresi, aslında Young Aloy bölümünü tamamladıktan sonra açık dünyayı keşfederken bulunabilir. Focus cihazınızı bulduğunuz harabelere geri dönün ve kapalı bir kapıya gelene kadar merdivenlerden aşağıya doğru yolunuzu takip edin.

Önünüzdeki kapıyı kaldırın ve üst kata geri dönmek için ofislerden geçin. Basamakların tepesinde, sağınızda kaya oluşumları tarafından bloke edilmiş kapısı olan bir oda bulacaksınız – kayaları parçalamak için mızrağınızı kullanın ve güç hücresini masadan toplayın.

Power Cell 2: Tüm Anne Tapınağı

Bir sonraki Güç Hücresi, The Proving bölümünü tamamladıktan hemen sonra Mother’s Watch’taki All-Mother Temple’de Womb of the Mountain görevi sırasında bulunabilir. Ekipmanınızı bulduktan ve Matriarch Teersa ile konuştuktan sonra, onu kaleden çıkmadan önce koridoru ve kilitli kapıyı geçin.

Kilitli kapının yanında açık bir havalandırma kanalı var. Odaya girin ve Power Cell’i toplayın.

Görev sırasında Güç Hücresini toplamadıysanız, Ana Tapınağına geri dönmek için gece Annenin Gözcüsü’ne dönebilirsiniz. Gündüz giderseniz kapı kilitlenir.

Power Cell 3: Üreticinin Sonu

Üçüncü güç hücresi, başlangıçta aynı adlı hikaye arayışı sırasında Maker’s End’de bulunabilir.

Power Cell 4: Mezar İstifi

Bir sonraki Hücre Mezar İstifi görevi olarak adlandırılabilir. Harabelere indikten sonra, göreve devam etmek için üç mekanizmayı sıfırlayarak bir elektronik kilit açmanız gerekecek.

Kilit açıldığında, bu güç hücresini kapının diğer tarafında yerde bulacaksınız.

Power Cell 5: GAIA Prime

Son güç hücresi, Düşen Dağ görevi sırasında harabelerde bulunabilir . Sylens ile atölyesinde konuştuktan sonra, asansör boşluğundan aşağı inin ve harabelere doğru inin.

Sağdaki hedef işaretçinizi takip etmeden önce sola dönün ve kuzeye yürüyün. Önünüzdeki moloza tırmanın ve önünüzdeki mavi ışıklı mağaraya gidin.

Arka odadaki bir rafta son güç hücresini bulacaksınız.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir