Oyun GündemRehberTümü

Horizon Forbidden West: Apex Dreadwing Nerede Bulunur?

Yarasa benzeri Dreadwing makinesi, Horizon: Forbidden West oyuncularının avlayabileceği bir Apex çeşidine sahiptir ve işte bulunabileceği yer.

Başlamak için oyuncular The Maw of the Arena adlı yere gitmek isteyeceklerdir. Bu, neredeyse haritanın tam ortasında ve oyuncuların ziyaret edeceği hikayeyle ilgili bir yerleşim olan The Memorial Grove’un hemen kuzeyinde. The Maw’ın batısında, ölümcül ve zorlu bir makine rakibine ev sahipliği yapan bir Slaughterspine Sitesi var. Neyse ki, oyuncuların oraya gitmesi gerekmiyor, ancak o Sitenin güneyinde, dağların etrafında uçarken görülebilen Dreadwing’e ev sahipliği yapıyor. Burası aynı zamanda Apex Dreadwing’in bulunabileceği, normal sürümler arasında uçtuğu yerdir, bu nedenle oyuncular onu bulmak için her birini taramak için odaklarını kullanmak isteyeceklerdir.

Burada dikkat edilmesi gereken bir şey, bunun statik bir karşılaşma olmadığıdır. Apex Dreadwing, RNG tabanlı gibi görünüyor ve bu konumda rastgele ortaya çıkıyor, bu nedenle oyuncuların görünmeden önce birkaç kez hızlı seyahat etmeleri gerekebilir. Apex seviyesindeki makineler, diğer makinelerin çok sayıda öldürüldüğü alanlara çekildiğinden, bu alandaki makineleri ortadan kaldırmak da değerli olabilir. Ek olarak, oyuncuların Apex Dreadwing’i geceleri aramaları tavsiye edilir, bu da en yüksek görünme olasılığını veriyor gibi görünüyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?