Oyun Gündem

Horizon Forbidden West 1.06 Yaması Yayınlandı

Guerrilla Games, Horizon Forbidden West için birçok çökmeyi, ana görevlerle ilgili sorunları, fotoğraf modundaki bulanıklığı düzelten 1.06 yamasını yayınladı.

Yama notları oldukça kapsamlı ve Reach for the Stars, Shattered Sky ve Seeds of the Past gibi daha fazla ilerlemeyi engelleyen hataların meydana gelebileceği bir dizi ana görev için düzeltmeleri detaylandırır. Aloy’un The Dying Lands’te bir kazanın içindeyken karla kaplı olması gibi diğer ana görevlerde küçük görsel hatalar düzeltildi.

Bir şampiyonun mızrağını saklarken sonsuz siyah ekran hatası ve ardından bir Chainscrape yakın dövüş çukuru öğreticisi veya mücadelesi başlatırken oluşan sonsuz siyah ekran hatası da dahil olmak üzere, dünyadaki çeşitli yan görevler ve etkinlikler için kararlılık ve hata düzeltmeleri de uygulandı.

Fotoğraf Modu için, Horizon Forbidden West 1.06 yaması, Aloy’un kıyafetlerinin ve vücudunun bazı kısımlarının belirli pozlarda bulanıklaşmasına neden olan bir sorunu da gideriyor. Normal oyundaki kamera titremesi ve düzensiz davranış da düzeltildi. PS4 sürümü ayrıca, yerleşimlerdeki NPC’ler için doğru ayrıntı düzeyinde yüklenmeyen, genellikle çok bulanık ve dokusuz görünen bir düzeltmeler de içerir.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?