Oyun Gündem

Hitman 3 Resmi Kış İçeriği Yol Haritasını Açıkladı

Geliştirici IO Interactive, Hitman 3’ün Resmi Kış Yol Haritasının bir parçası olan önümüzdeki birkaç ay için bir dizi güncellemeyi açıkladı.

IO Interactive, Hitman 3’ün resmi kış yol haritasında nelerin yer alacağını açıkladı. Hitman serisi, lansman sonrası içerik desteğine yabancı değil ve geliştirme ekibi bu üçüncü oyunun piyasaya sürülmesi sırasında aylık güncellemeler sağlıyor. Hitman 3 için Kasım 2022 yol haritası, oyunculara katılabilecekleri çeşitli yeni etkinlikler ve araçlar sunuyor ve bu sonraki güncelleme seti de aynı şeyi yapıyor.

Oyun artık ikinci yılına ulaştığından, oyuncuların deneyebileceği pek çok ek zorluk var. Hitman 3’ün bu yol haritası hem Aralık hem de Ocak aylarında gelecek olan içerikleri kapsıyor ve oyunun resmi YouTube kanalında yayınlanan kapsamlı bir video ile tüm detaylar açıklanıyor.

Bu yol haritasının son kısmı, Hitman 3’ün Freelancer modunun lansmanını vurguluyor; bu mod, oyun için ücretsiz bir eklenti olarak gelen haydut benzeri bir mod. Yol haritasının tamamını oyunun resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir