Öne ÇıkanlarOyun GündemTürkçe Yamalar

High on Life Ücretsiz Türkçe Yama Çıktı

Oyunları kendi anadilimiz ile oynamanın keyfinin bambaşka olduğunu her oyuncu bilir. Türk oyuncuları üzen nokta ise, oyun yapımcılarının Türkçe dil desteğini göz ardı etmeleri. Bu sebepten Türkçe yamalar Türk oyuncular için çok önemli bir unsur olabiliyor. Sadede gelecek olursak High on Life, Türkçe dil desteği olmayan oyunlardan bir tanesi. Ancak artık değil!

Modcuların Türk oyunculara hediyesi olan Türkçe Yama Çıktı!

Türkçe yamayı nasıl indireceğiz diye sorarsanız, buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Oyun Hakkında:

Rick & Morty ve Solar Opposites’in yaratıcılarından High On Life geliyor.

İşsizsin, hevessizsin, liseden yeni mezun olmuşsun ve hiçbir şey yapmıyorsun; ta ki insanlıkla kafayı bulmak isteyen bir uzaylı karteli Dünya’yı işgal edene kadar. Şimdi; bir grup karizmatik konuşan silahla birlikte, kahramanlık çağrısına cevap vermeli ve kozmosun gördüğü en ölümcül galaksiler arası ödül avcısı olmalısınız.

Justin Roiland’ın en yeni komedi macerasında kozmosta çeşitli biyomlara ve yerlere seyahat et, alçak Garmantuous ve onun haydut çetesine karşı savaş, ganimet topla, benzersiz karakterlerle tanış ve daha nicesini yap!

  • Kozmosun gördüğü en ölümcül galaksiler arası ödül avcısı olmak için karizmatik, konuşan silahları kurtar ve onlarla birlikte çalış.
  • Bir orman cennetinden, bir asteroidin içinde kurulmuş bir şehre ve kozmosun merkezine kadar dinamik ve değişen dünyalarda gez.
  • Alçak Garmantuous ve onun uzaylı haydut çetesinin izini sürerken çeşitli suçlulara karşı mücadele etmek için her silahın benzersiz becerilerinden yararlan.
  • Avcı mücadelelerini tamamla, tuhaf, eğlenceli ve komik karakterlerle tanış, çeşitli uzaylı teknolojilerini topla ve daha fazlasını yap!

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir