Oyun Gündem

High on Life İkinci Güncellemesini Aldı

Geliştirici Squanch Games, birinci şahıs nişancı oyunu High on Life için birçok kalıcı sorunu düzelten yeni bir güncelleme yayınladı.

Dün yayınlanan yeni High on Life güncellemesi, oyunu bozan jetpack hatasını ele almıyor, ancak oyuncuların oyunda yaşadığı diğer birçok sorunu çözüyor. High on Life oyuncuları son güncellemeyi indirdikten sonra Xbox konsollarında daha iyi performans ve kayıt dosyalarının bozulmasını önlemek için ek korumanın yanı sıra daha az çökme sorunu ve aksaklık yaşıyor. Oyunla ilgili sorunlar yaşayan High on Life oyuncularının güncellemeyi indirdikten sonra önemli ölçüde iyileşmiş bir performansa sahip olacaklarını söylemeye gerek yok.

High on Life’ın tüm sorunlarını gidermek için hala yapılması gereken işler var, ancak son güncellemeden sonra oyun oldukça iyileştirilmiş görünüyor. Oyun hakkında kararsız olanlar, daha korkunç teknik sorunların bazılarının halledildiğini bilerek şimdi deneyebilirler. Tabii ki, oyunu merak eden herkesin High on Life’ı Xbox Game Pass üzerinden oynayabileceğini belirtmekte fayda var, bu nedenle oyunun kendilerine uygun olup olmadığını öğrenmek için para harcama riskini almalarına bile gerek yok.

High on Life şimdi PC, Xbox One ve Xbox Series X için mevcut.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir