Oyun GündemPCTürkçe Yamalar

Hell Pie Türkçe Yama ve Kurulumu

Hell Pie , kötü tadı bir sonraki seviyeye taşıyan müstehcen bir 3D platform oyunudur! Oyun, ‘Kötü Tat İblisi’ Nate’in boynuzlarını kaptığınızı görüyor . Şeytan’ın meşhur doğum günü pastası için iğrenç malzemeleri toplamak gibi onurlu bir görev verilir. Bunu yapmak için Nate, dış dünyaya açılmalı ve bu malzemelerin zamanında güvence altına alınmasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapmalıdır, yoksa ödemesi gereken cehennem olur!

Neyse ki Nate bu görevde yalnız değil, ‘evcil’ meleği Nugget destek sunmak için orada. Nugget, gerektiğinde kutsal içgörülerini sunar, ancak daha da önemlisi Nate’e zincirlenir, böylece bir kanca gibi kullanılabilir veya bir silah olarak sallanabilir. Nate ayrıca dünyanın her yerinde bulduğu boynuzları ona yeni cehennemi yetenekler kazandırmak için donatabilir.

Nate ve Nugget birlikte çılgın ortamları keşfedecek, tonlarca iğrenç karakterle tanışacak ve gerçekten şok edici manzaralara tanık olacak. Cehennem Pastası , klasik maskot platform oyununun ciddi anlamda çarpık bir versiyonudur, midenizi bulandırabileceğinizi düşünüyorsanız, gezintiye çıkın!

  • İblis ol: Sen Nate’sin, kötü zevk iblisi, 8. ölümcül günah. Cehennemde pek ciddiye alınmasa da dünyada ondan korkulur (bazıları… birkaç… en azından 2-3 kişi).
  • İlahi destek: Melek Nugget sadece sevimli görünmekle kalmaz, aynı zamanda kullanışlıdır. Onu bir kanca gibi atın, onu bir silah olarak kullanın ve rehberiniz olmasına izin verin.
  • Özgürlük: Engelleri istediğiniz şekilde aşmak için kapsamlı hareket setini kullanın.
  • Pislik: Sevimli görünebilir, ancak şiddet içeren karakterler, yasadışı uyuşturucular ve sodomi var.
  • Şeyler: Bir şeyler toplayın! Birçok şey!
  • Cehennem ve üstü: 4 büyük dünyayı keşfedin ve zorlu platform seviyelerinde hayatta kalın.
  • Moda: Kıyafet satın alın. Sen kötü zevkin iblisisin ve rolüne bakmalısın.
  • Rastgele madde işareti: Biliyor muydunuz? Nekrofili ördekler var.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın.

NOT: Yama makine çeviridir.

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?