Oyun GündemTürkçe Yamalar

Have a Nice Death Türkçe Yama ve Kurulumu

Death Inc.’in karanlık, büyüleyici, prosedürel olarak oluşturulmuş bölümlerini keşfedin ve burada her zaman en son ofis dedikodularını paylaşmaya istekli olan sevimli balkabağı kafalı asistanınız Pump Quinn gibi çeşitli unutulmaz karakterlerle tanışacaksınız.

Bulabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz 30’dan fazla benzersiz silah ve büyüyü kullanarak hızlı tempolu hack ve slash dövüşü ile becerilerinizi geliştirin (ve tırpanlayın)

Ölüm ölemeyeceğinden, öğrendiklerinizi ve kazandıklarınızı kullanarak üstesinden gelin Death Incorporated’ın her bölümündeki sayısız köle ve patron… tekrar tekrar. Her koşudan sonra bir performans incelemesi, yolculuğunuzda ilerlemenize yardımcı olacak ilginç öğelerin ve yükseltmelerin kilidini açacağınızı garanti eder.

Kendiniz için daha fazla güç almak, Death Incorporated’ın şirket kültüründe tartışmalı bir harekettir. Örneğin, kendiniz için bir Lanet yükseltmesi benimsemek, İş Müfettişinin astlarınıza gelişmiş yetkiler vermesine veya daha kötüsü, kahve ve iş çıktınız için hayati önem taşıyan diğer öğelerin maliyetini yükseltmesine neden olabilir.

KURULUM:
İndirdiğiniz yama dosyasını oyun klasörü içidneki sonu “data” ile biten klasörün içine kopyalayın.

NOT: Yama versiyon 0.1.0.3. Oyunun 0.1.4 sürümüne güncelleme işlemine başladık.

YAMAYI İNDİR

KAYNAK: Sinnerclown

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

3 Yorum

  1. Acaba son sürüme güncelleme imkanınız varmı ?

    Yeni aldım çünkü ve oynamayı çok istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?