Oyun Gündem

Halo Infinite’in Multiplayer Betası Yayınlandı

Yayıncı Microsoft ve geliştirici 343 Industries, ücretsiz oynanabilen Halo Infinite Multiplayer beta sürümünün artık Xbox Series, Xbox One ve PC (Microsoft Store ve Steam üzerinden) için kullanılabileceğini duyurdu.

Halo Infinite yaratıcı lideri Joseph Staten bir gönderide şunları söyledi: “8 Aralık’taki çıkış gününde Halo Infinite’e gelecek olan oyuncuları karşılamaya hazırlanıyoruz. Tüm sistemlerimizin çalışır durumda olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu beta döneminde bazı hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Ancak bu hataların çıkış gününde olmayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca beta sırasında kazandığınız veya satın aldığınız tüm Savaş Bileti ve özelleştirme öğeleri 8 Aralık’tan sonra da sizde kalacak.”

Halo Infinite Multiplayer’ın 1. Sezonu bugünden Mayıs 2022’ye kadar devam edecek. Her üç ayda bir yeni sezon planlanması yapılacak. 1. Sezon etkinlik takvimi ile 2. Sezon planları, Ocak 2022’de duyurulacak.

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?