HaberlerOyun Gündem

Hades 2 erken erişimi önümüzdeki yılın başlarında açılacak

Tam sürüm hala bilinmiyor.

Geliştirici Supergiant haberi yeni bir blog yazısında paylaştı ve tarih, fiyatlandırma ve sistem gereksinimleri hakkında daha fazla detayın zaman yaklaştıkça açıklanacağını belirtti.

Erken erişim Steam ve Epic Games Store’da mevcut olacak.

Hades 2’nin tanıtım fragmanı.

İlk Hades oyunu ün salmış bir şekilde erken erişimde yayınlanmış ve yayınlanmadan önce bir ton içerik eklemişti. Görünüşe göre Hades 2 de aynı şeyi yapacak.

“Merak ediyor olabilirsiniz, neden hemen şimdi erken erişimde başlatamıyoruz?! Oyun ilk fragmanda oldukça ilerlemiş görünüyordu! Bunun nedeni, Hades 2’nin ilk günden itibaren en az orijinal oyunun Steam’de erken erişime açıldığı zamanki kadar içeriğe sahip olacak olmasıdır.”

“Erken erişim doğası gereği bir oyunun henüz tamamlanmadığı anlamına gelse de, Hades 2’yi herhangi bir kapasitede oynayabildiğiniz anda harcadığınız zamana değmesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmak istiyoruz.”

Erken erişim öncesinde geliştirici, erken erişimin sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için sınırlı sayıda oyuncu ile teknik bir test gerçekleştirecek.

Geliştirici, erken erişimin “orijinal Hades’in arkasındaki tüm fikir için hayati önem taşıdığını” söyledi, bu nedenle şimdi kazandığı anlayışla, Hades 2’nin zaman aralığı, oyuncu geri bildirimi ile sorunları çözmek için geliştirme süresi arasındaki “tatlı nokta” olacak.

Erken erişim başladıktan sonra, oyunun temel içeriğini ekleyen birkaç büyük güncelleme olacak. Her güncelleme hikayeyi genişletecek, yeni karakterleri tanıtacak ve mevcut karakterlerle ilişkileri derinleştirecek ve tüm bunlar v1.0 lansmanıyla sonuçlanacak.

V1.0’ın tam olarak ne zaman hazır olacağı bilinmiyor.

Hades 2 geçen yılki Oyun Ödülleri’nde duyurulmuştu. Oyuncular bu kez Zamanın Titanını alt etmek için karanlık büyücülüğü kullanarak Yeraltı Dünyasının Prensesi rolünü üstlenecekler.

Orijinalinin Yunan efsanesi ortamını devam ettirirken, büyücülüğün şafağına bağlanacak.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir