ModlarOyun Gündem

GTA San Andreas İçin Büyük Bir Açık Dünya Modu Geliştiriliyor!

Rockstar ve Take-Two’nun korkunç yeniden düzenlemelerinin ardından bir grup modu kapatmasından bu yana, mod yapımcılarının kendilerini toparlamaları ve geri dönmeleri epey zaman almıştı. Ancak artık beklenen anlar geldi ve GTA San Andreas için devasa bir açık dünya içeren yeni bir modun geliştirme aşamasında olduğu ortaya çıktı.

Modun adı GTA Stars and Stripes ve tüm Amerika Birleşik Devletleri’nin yepyeni, devasa bir haritasını ekliyor. Sadece GTA 3 ve Vice City’den haritalar değil, aynı zamanda ABD’deki gerçek mekanlardan esinlenen tamamen yeni haritalar da olacak. San Diego, Atlanta, Dallas ve daha fazlası gibi şehirlerden ve yerlerden bahsediyoruz. Ayrıca yeni yan görevler, silahlar, araçlar ve bir ton farklı aktivite olacak.

Şu anda bu mod geliştirilme aşamasında ancak Grape Hill, Rose City ve Northern Bone County gibi birkaç yeni konum için mevcut olan ilk sürümünü deneyebilirsiniz. Modun ilk sürümünü, bu modun geliştiricilerinin güncellemeleri yayınladığı resmi GTA forumundan indirebilirsiniz. Orada, bu modun üzerinde çalışan tüm geliştiricilerin bir listesini de görebilirsiniz.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir