Oyun Gündem

GTA 6 Yakıt Tüketimi, Yakıt İkmali ve Daha Fazla Eğlence Çeşidine Sahip Olacak

Grand Theft Auto’nun yeni serisinde iddia edilen ilk temel özellikleri hakkında internette aktif olarak söylentiler yayılıyor. Sızıntının kaynağının isimsiz bir kullanıcı olduğunu ve bilgilerini doğrulamanın imkansız olduğunu hemen belirtmek gerekir, ancak yaptığı açıklamalar oldukça inandırıcı görünmektedir. Görünüşe göre GTA 6 gerçekçilik ve ciddi hikaye anlatımına daha da fazla vurgu yaparak son bölümdeki tüm unsurları içeriyor.

Grand Theft Auto 6’da ilk kez sunulan bilgilere inanıyorsanız gerçekçi bir yakıt tüketimi sistemi olacak . Oyuncular tanka göz kulak olmak ve ayrı benzin istasyonları kullanarak periyodik olarak doldurmak zorunda kalacaklar. Sadece normal yollarla yeni bir araba satın almak değil aynı zamanda onları inceleyip bir danışmanla konuşabileceğiniz tam teşekküllü otomobil bayilerine gitmek de mümkün olacak.

İçeriden anonim bir kişi, yeni oyunun daha fazla açık hava etkinliği içereceğini iddia ediyor . Oyuncular bir paten parkını, bir hayvanat bahçesini ve bir eğlence parkını ziyaret edebilecekler. Bildirildiğine göre geliştiriciler şehri, sokaklarda veya özel odalarda yapılacak çeşitli partilerle doldurdu.

Grand Theft Auto 6, büyük bölümlere ayrılacak sağlam bir çekirdek hikayeye odaklanacak. Çeşitli karakterler oyuncuyla genellikle telefonla iletişim kuracak, bazılarıyla iletişim tarzı size yeni müttefikler veya düşmanlar verebilir.

Oyunla ilgili resmi detaylar, ilk fragmanın yayınlanmasıyla birlikte bulunabilir. Söylentilere göre GTA 6’nın ilk videosunun bu yıl yayınlanması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?