Oyun GündemPC

Grime Çıktı ve Aynı Anda Torrent Sitelerine Düştü

Yayıncı Akupara Games ve geliştirici Clover Bite, bugün Steam , GOG ve Epic Games Store üzerinden PC ve Stadia için piyasaya sürülen “Soulslike Metroidvania” oyunu GRIME için çıkış fragmanını yayınladı. Oyun aynı zamanda korsan sitelerde de yayılmaya başladı. Bunun sebebi ise, oyunun DRM koruması olmaması.

Oyun Hakkında:

Yok et… Absorbe et… Büyüt… GRIME, biçim ve işlev değiştiren canlı silahlarla düşmanlarınızı ezdiğiniz ve daha sonra bir dünyayı parçalarken güçlendirmek için kalıntılarını bir kara delik ile tükettiğiniz hızlı ve bir aksiyon macera. Anatomik korku ve entrika.

Alışılmadık bir malzeme kendi içine çöker, dünya titrer ve büzülür ve aniden varoluşa sıkışırsınız. Sizi bekleyen şey, kendi aşinalığı içinde yabancı, bilinmeyen bir dünya ve karşılaştığınız tüm korkulardan sağ çıkmanız gerekiyor. Gerçeküstü çevrenizi keşfedin, karşılaştığınız birçok düşmanı özümseyin ve bir zamanlar olduğunuzdan çok daha fazlası olmanıza izin verirken onların kendi özelliklerini onlara karşı kullanın.

GRIME , yalnızca benzersiz tarzınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz özellikleri yükselterek tercihinize göre oynamanıza izin verir. Çeşitli andıran ortamlarda ilerlerken, sakinleriyle tanışırken ve çılgınlıklarının kaynağını keşfederken bir düşmanı kırmanın birden fazla yolu olduğunu göreceksiniz.

  • Göz Açan Sürrealizm – Ağlayan mağaralarda ve yüzü kapalı tatlılarda gizemli sırları ortaya çıkarın. Organik, birbirine bağlı bir dünyada farklı medeniyetlerde dünya dışı karakterlerle tanışın – hepsi doğaüstü 3D olarak işlendi. Dünyanın kendisinden doğan düşmanlarla yüzleşin ve hepsini yutun.
  • Canlı Silahlar – Pençeli kılıçlardan kırkayak kırbaçlarına kadar, savaş sırasında form değiştiren canlı yaratıklardan yapılmış silahları sorunsuz bir şekilde değiştirin.
  • Ölüme Meydan Okuyan Savaş – Düşmanları saldırılarını savuşturarak cezalandırın, onları yerden hatta havadan ezin ve yaşayan bir dünyaya savaş açarken gücünüzü artırmak için onları emin.
  • Eşsiz Beceri İlerlemesi – Becerilerinizi geliştirmek ve oyun tarzınıza gerçek kişiselleştirme getirmek için zorlu canavarları avlayın ve absorbe edin.
  • Tehditkar Bosslara Meydan Okuyun – Kendinizden onlarca kat daha büyük yaratıklara karşı savaşın. Stratejilerine uyum sağlayın, saldırılarına karşı koyun ve hem dövüşü hem de geçişi etkileyen oyunun kurallarını değiştiren yetenekler kazanmak için onları tüketin.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir