Oyun GündemPlay StationXBOX

Green Hell Haziran Ayında Konsollara Çıkacak

2019 yılında yayınlanan Green Hell, geliştiricilerin açıklamasına göre haziran ayında Sony ve Microsoft konsolları için yayınlanacak. Oyun, Xbox ve PlayStation oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor. Oyunun haziran ayında konsollara çıkış yapacağı açıklandı.

Rust ve The Forest gibi oyunlara benzerliğiyle dikkat çeken oyun, sizi Amazon yağmur ormanlarının ortasına atıyor. Yiyeceksiz ve ekipmansız bir şekilde ormanda kendi hikâyenizi yazdığınız oyun, günümüzde sadece PC’de olmasına rağmen 1,5 milyon oyuncu sayısını aştı.

Creepy Jar stüdyosu, haziran ayında Green Hell Console Edition ismiyle yayınlanacak oyunun Xbox One, Xbox Series X ve S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında oynanabileceğini duyurdu. Bunun yanı sıra geliştirici stüdyo, oyunun yeni nesil konsollarda daha iyi gözükmesini sağlayacak yeni nesil güncellemesinin de çıkacağını söyledi.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir