Oyun Gündem

Great Houses of Calderia Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Crusader Kings 3’ten esinlenilen Great Houses of Calderia, bu haftaki Steam Next Fest’te ilk kez oynanabilir hale geldi. Beş gün boyunca ailenizin mirasını güçlendirirken krallığınızı planlayıp yönetebileceksiniz. Ancak kısa süreliğine…

Resistance Games tarafından geliştirilen ve Firesquid Games tarafından yayınlanan oyun, Erken Erişim’e girmeden önce ilk kez oyunu deneyimlemenize izin verecek. Great Houses of Calderia 20 Haziran’a kadar mevcut olacak. 

Oyuncular, Calderia’nın birçok büyük hanesinden birinin rolünü üstlenecek ve onları yönetecekler. Yeni ittifaklar kurmaktan, ticaret delegeleri göndermekten, ailenizin önemli üyelerini ticaret, casusluk, müzakereler ve askeri çatışmalarda hayati rollere atamaya kadar, yönetecekler.

Ailenizin yönetiminin sevgili bir hanedan olarak mı yoksa bir tiranlık çağı olarak mı hatırlanacağı size kalmış. Ailenizin geleneklerini belirlemek ve komşu evlerle diplomatik ilişkiler kurmak, uzun süreli ilişkiler kurmanın olmazsa olmazıdır. Oyun ayrıca saltanatınız sırasında kendi başlarına hareket edebilecek birçok benzersiz karakter sunuyor. İyi ya da kötü eylemleri, bir zamanlar güçlü olan ittifaklarda dalgalanmalara neden olabileceğinden, oyunda sürekli bir dinamizm duygusu var.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir