Oyun Gündem

Grand Theft Auto Online’a Ücretli Abonelik Sistemi Geliyor

Grand Theft Auto Online, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına özel yeni bir ücretli abonelik hizmeti alacak.

Grand Theft Auto Online, Grand Theft Auto 5’in çevrimiçi çok oyunculu aksiyon-macera paketi olarak Rockstar Games’in en karlı girişimlerinden biri olmaya devam ediyor. Açık dünya tasarımı, oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte Los Santos şehrinde özgürce dolaşmasına izin veriyor. görevleri yerine getirmek, kaosa neden olmak veya boş zamanlarında diğer aptalca maskaralıklara katılmak. Grand Theft Auto Online, bu ayın başlarında yükseltilmiş Gelişmiş ve Genişletilmiş Sürümleri aldı ve bu da oyunların yükseltilmiş sürümlerini PS5 ve Xbox Series X/S konsollarına getirdi.

GTA Online’ın bu yeni nesil sürümleri, yeni konsol donanımından yararlanarak orijinalinde birçok iyileştirme içeriyor. Buna 4K çözünürlük kullanan gelişmiş görseller, geliştirilmiş dokular, saniyede 60 kare ve önceki nesle kıyasla daha hızlı yükleme süreleri dahildir. Oyuncular, Rockstar Games’in geçiş özellikleri sayesinde GTA Online karakterleriyle birlikte GTA 5’in hikaye modundan ilerlemelerini bu yeni nesil sürümlere aktarabilirler. Yayıncı ayrıca, yeni nesil sürümlerin sahiplerine özel yeni bir ücretli abonelik modelinin GTA Online’a geleceğini duyurdu.

GTA+ olarak bilinen bu plan, yeni nesil konsollarda GTA Online’ın yeni oyuncularına pek çok avantaj sağlayacağı 29 Mart’ta piyasaya sürülecek. Buna, ödeme yapan bir oyuncunun Labirent Banka Hesabına tekrarlanan aylık 500.000 GTA$ depozitosu ve Los Santos şehri çevresindeki mülkleri talep etme fırsatı dahildir. GTA+ üyeleri, bir oyuncunun daha önce kaçırmış olabileceği oyun güncellemelerinin kilidini diğer avantajlarla birlikte açabilir.

İlk abonelik ayının avantajları Rockstar Games’in resmi web sitesinde listeleniyor ve burada Los Santos Tuners güncellemelerinde tanıtılan Auto Shop gibi şeylerin ücretsiz avantajlarının yanı sıra ücretsiz öğeler ve geri ödemeler ayrıntılı olarak açıklanıyor. GTA+ üyeleri ayrıca PlayStation veya Microsoft Store’dan kendilerine ekstra bonus nakit verebilecek özel Shark kartlarını kullanabilirler. Bunun gibi avantajlar aylık olarak sunulacak ve bu, GTA Online etkinliklerinden sağlanan diğer avantajların üzerine eklenebilir.

Grand Theft Auto Online için bu abonelik planı 29 Mart’tan itibaren aylık 5,99$’a mal olacak ve konsola bağlı olarak PlayStation veya Microsoft Store üzerinden satın alınmalıdır. Bu ücretli abonelikler herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Her ayın içeriği ayrıca Rockstar Games’in ilgili haber ve sosyal medya kanalları aracılığıyla GTA+ üyelerine sunulacaktır.

Grand Theft Auto Online; PC, PS4, PS5 ve Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?