Oyun Gündem

Grand Theft Auto 6’dan Yeni Haberler. Kadın Karakter ve Daha Fazlası…

Bu haftanın başlarında uzun zamandır beklenen Grand Theft Auto 6 ile ilgili kapsamlı bir geliştirme raporu yayınlanmasının ardından, oyunun ne kadar iddialı olduğunun daha net bir resmini sunan birkaç ek duyuru ortaya çıktı.

Rockstar, GTA 6’daki geliştirmenin bu yılın başlarında “tüm hızıyla” olduğunu doğruladı ve resmi ayrıntılar son derece sınırlı kalırken, Bloomberg’den Jason Schreier, Oyunun Miami’de geçeceğini ve ana karaktereler arasında kadın karaktere de sahip olacağını iddia ederek projeyle ilgili bir dizi ayrıntı paylaştı. Bonnie ve Clyde tarzında bir macera bizleri bekleyecek.

Bununla birlikte, Schreier, Rockstar’ın orijinal planlarının çok daha iddialı olduğunu ve “Amerika’nın büyük alanlarını” içerecek bir harita bulunacağını iddia etti. Axios’tan Steven Totilo , Rockstar’ın daha önce GTA 6’da dört ana karaktere sahip olmayı planladığını ve oyunun üç şehirde gerçekleşmesini planladığını söyleyen kendi kaynağına atıfta bulunarak bu iddialara biraz daha ayrıntı ekledi.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir