Oyun Gündem

Grand Theft Auto 6 Fragmanı Söylentileri İnternette Yayılıyor

Grand Theft Auto 6’nın geliştirilmesiyle ilgili kişilerin yaklaşan bir duyuru hakkında ipucu verdiğine dair çevrimiçi spekülasyonlar var.

Oyun için resmi olarak hiçbir şey duyurulmamasına rağmen, Grand Theft Auto 6 şu anda geliştirilmekte olan en çok beklenen oyunlardan biri. Sonuç olarak, ister Grand Theft Auto 6 söylentileri, isterse tamamen yanlış bilgilendirme olsun, spekülasyonların çevrimiçi olarak yaygınlaşmaya başlaması çok fazla zaman almıyor. Bu, Grand Theft Auto haberlerini yoğun bir şekilde kapsayan birkaç müzisyeni/YouTuber’ı çevreleyen bazı ilginç etkinlikler nedeniyle bir kez daha oluyor.

Şu anda Grand Theft Auto 6’ya çok dikkat çeken iki kişi müzisyen ve YouTuber KRYPTO9095 ve aktör ve YouTuber El Nitro 56. Ancak, ikisini çevreleyen ve durumu oldukça güvenilmez kılan çeşitli iddialara sahip başka insanlardan oluşan bir ağ var. KRYPTO9095’in, elinde bir Rockstar çıkartması tutan sanatçının bir gifiyle “GTA 6 geliyor #GTA6” yazan bir Twitter gönderisi yapmasıyla başlıyor.

KRYPTO9095 Twitter’da yayınladıktan sonra, bunu YouTube kanalına bir Grand Theft Auto 6 banner’ı ekleyerek izledi. Bu noktada hayranlar, KRYPTO9095’in ne söylemeye çalıştığından emin değillerdi, ancak GTA 6 için oyunculuk veya müzik yapıyor olabileceğini düşündüler.

İşte o zaman El Nitro 56 hikayeye giriyor. KRYPTO9095’in yayılmasıyla ilgili spekülasyonların ardından El Nitro 56, KRYPTO9095 ve Grand Theft Auto 6 sızıntı hesaplarına bir dizi yanıt verdi. KRYPTO9095’in iş arkadaşı olduğu, sızıntıların KRYPTO9095’in GTA 6 ile ilişkisi hakkında “gerçeğe yakın” olduğu ve en heyecan verici şekilde bir Grand Theft Auto 6 fragmanının yakında geleceği gibi şeyler söyledi. El Nitro 56’dan başka bir şifreli açıklama, belki de Grand Theft Auto 6’nın iki zaman çizelgesine sahip olacağına atıfta bulunarak “Bir şehir, iki farklı zaman” dedi.

Doğrulayıcı kanıtlar olmadan KRYPTO9095 ve El Nitro 56 ne yazık ki güvenilmez kaynaklardır. Her iki adamın da Rockstar için müzik yapıyor veya oyunculuk yapıyor olması kesinlikle mümkün olsa da, sadece dedikodu yoluyla duyduklarına dair spekülasyonları paylaşan heyecanlı hayranlar olmaları da mümkün. Bu, içerik oluşturucularla ilk kez olmuyor.

Bununla birlikte, tüm durumu tamamen reddetmeden önce, dikkate alınması gereken onaylanmış bir bilgi parçası vardır. Rockstar’ın ana şirketi Take-Two Interactive, 16 Mayıs’ta bir kazanç konferansı düzenliyor. 2021’de Rockstar, görüşme yapılmadan saatler önce Grand Theft Auto Online ve Red Dead Online için planlanmış güncellemeleri duyurdu. Başka bir deyişle, Rockstar’ın bu yılki çağrıdan önce bir duyuru yapması mümkün. Grand Theft Auto hayranları muhtemelen ne olursa olsun heyecanlanacaklar.

Grand Theft Auto 6 geliştirme aşamasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?