Oyun Gündem

Gotham Knights İlk 30 Dakika Videosu

Şanslı bazı oyuncular, 3. şahıs süper kahraman aksiyon oyunu Gotham Knights’ı oynamaya başladılar. Buna bağlı olarak oyunun videoları görünmeye başladı. Aşağıdaki video PS5’ten kaydedilmiş ve oyunun ilk 30 dakikasını içermekte.

İzlemek İçin(Youtube’dan Kaldırılmış):

https://s6.krakenfiles.com/play-video/ZjQxNDg5ODZiYjYwZWNiN26dHsX10eSk21ZtEcmyMQbJ2omWNJDvwtPSyyMsyb7C

Batman öldü. Gotham şehrinin sokaklarını devasa bir yeni yeraltı dünyası sardı. Şimdi Gotham’ı korumak, vatandaşlarına umut vermek, polislerini disipline etmek ve suçlularını korkutmak Batman’in ailesine – Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin – kalmış. Şehrin tarihinin en karanlık bölümlerini birbirine bağlayan gizemleri çözmekten, destansı hesaplaşmalarda kötü şöhretli kötüleri yenmeye kadar, yeni Kara Şövalye’ye dönüşmek ve sokakları kaosa sürüklenmekten kurtarmak size kalmış.

Gotham Knights, Gotham City’nin en dinamik ve interaktif şehrinde geçen bir açık dünya RPG’sidir. Tek oyunculu veya başka bir kahramanla Gotham’ın beş farklı bölgesinde devriye gez ve nerede olursan ol suç faaliyetinin bir parçası ol.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir