Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Golf Club: Wasteland Duyuruldu

Dünya, ultra zenginler için bir golf sahasıdır…
Yayıncı Untold Tales ve geliştirici Demagog Studio, insanlığın yok olduğu ve Dünya’nın artık ultra zenginler için bir golf sahası olduğu bir oyun olan Golf Club: Wasteland’i duyurdu. Ağustos ayında PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak.

Oyun Hakkında:

Zenginler Mars’a kaçtı ama bir tur golf oynamak için ıssız bir Dünya’ya geri dönmeye karar verdi. Çorak arazideki her delik, mükemmel atışı batırmak için kendi küçük hikayesini ve olası bulmacasını sunar. Neon tabelalar ve dokunaklı grafiti güncel olaylarda, Silikon Vadisi kültüründe ve insanlıkta sallanırken, yıkılan acımasız anıtlar, yıkılan alışveriş merkezleri ve terk edilmiş müzelerde oynayın.

Üç Hikaye Bir Deliği Açar

İnsanlığın üç farklı kaynaktan nasıl düştüğünün tam hikayesini bir araya getirin. Son bir maç için Dünya’ya dönen yalnız golfçünün hikayesinden ayrıntılar. Kaçanların hayatlarına bir bakış veren Mars’tan Radyo Nostalji yayını. Ve uzaktan seyreden bir “gizli seyirci”nin anlatımı…

Radio Nostalgia From Mars’ta yayınlanan kişisel hikayelerin yanı sıra amaca yönelik olarak oluşturulmuş bir film müziği eşlik etsin. İstasyon, 2020’lerden müzik dinlerken ve gezegenle ilgili anılarını paylaşmak için arama yaparken Dünya için nostaljik olan Mars vatandaşlarına hitap ediyor. Pürüzsüz sesli bir radyo DJ’i, Mars’ta o kadar da göz alıcı olmayan bir hayata işaret eden güncellemeler ve duyurularla şovun akmasını sağlıyor.

Üç farklı mod, her golfçünün zevklerine göre bir şeyler bulabileceği anlamına gelir. Sıradan oyuncular Story Mode’da sadece hikayeye ve rahatlatıcı bir doğal golf turuna odaklanabilir. Ekstra bir meydan okuma arayanlar, Challenge Mode aracılığıyla beceri ve bulmaca çözerek her bir deliği eşit olarak yenebilir. Toplam profesyoneller, neredeyse sıfır hataya yer olan Demir Modu’nu deneyebilir. Kolay kavranan kontroller ve minimalist bir kullanıcı arayüzü, tüm oyunun temelini oluşturur, böylece herkes kolayca alıp kendi hızında oynayabilir.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu