Oyun Gündem

Godfall Challenger Edition ve Prison Architect, Epic Games’te 16 Aralık’a Kadar Ücretsiz

Her perşembe ücretsiz oyun dağıtan Epic Games Store, bu hafta Godfall Challenger Edition ve Prison Architect’i oyunculara dağıtıyor. Oyunları 16 Aralık Perşembe TSİ 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Godfall Challenger Edition

Godfall’un gücünü anında açığa çıkar! Godfall Challenger Edition ile son seviye Valor zırhının kilidini anında açabilir, bolca beceri puanı kazanabilir ve çeşitli ölümcül silahları kuşanabilirsin. Üç oyun sonu modu olan Lightbringer, Dreamstones ve Ascended Tower of Trials’ta mücadele et. Düşmanlarını mağlup et ve gerçek bir Valoria savaşçısına yaraşır ödüller kazan. Becerilerini göstermek, dizilimini mükemmelleştirmek ve düşmanlarını ezmek için 3 oyuncuya kadar katılabileceğin eşli oyun modunda eşya topla ve düşmanları kesip biç.

Epic Games sayfası

https://www.epicgames.com/store/tr/p/godfall–challenger-edition

Prison Architect

Dünyanın en amansız mahkûmlarıyla ancak dünyanın en amansız Hapishane Müdürü başa çıkabilir. Prison Architect’te bir cezaevi tasarla ve bu cezaevini kişiselleştirip geliştir.

Yaptığın kaynak dağıtımıyla tesisinde işleyişi optimum hâle getir ama mahkumların hareketlerini fazla kısıtlamamaya dikkat et ki su baskını, yangın, kavga veya geniş çaplı bir isyana karşı hazırlıklı ol.

Epic Games sayfası

https://www.epicgames.com/store/tr/p/prison-architect

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?